100 TL Altı Fiyata Sahip 8 Oyuncu Ekipmanı Tavsiyesi

Mayıs 26, 2021 0

Pek çok teknolojik aygıtta olduğu üzere oyuncu ekipmanları da her geçen gün daha kıymetli bir hale geliyor. Evvelce 100 TL altına alabildiğimiz pek çok eser, günümüzde çok daha yüksek fiyatlarla satılıyor. E tabi pek çok oyun tutkunu da hayalleri olan bilgisayarı kurarken bu caydırıcı fiyatlarla cebelleşiyorlar.

Bugün sizlere internette yaptığımız derin araştırmalar sonucunda uygun yorumlar almayı başarmış ve fiyat olarak da 100 TL’nin altına satılan oyuncu ekipmanlarını listeleyeceğiz. Bu ekipmanların “fiyat – performans” eseri olduğunu unutmayın. Elbette ki 1000 TL’ye satılan bir eserle burada listelediğimiz eserler tıpkı kalitede olmayacaktır, lakin pek çok açıdan ihtiyaçlarınızı gidereceğini düşünüyorum. Lafı çok uzatmadan sizleri direkt listemize alıyorum.

100 TL’nin altına alabileceğiniz oyuncu ekipmanları

PolyGold PG-959 K9 Işıklı oyuncu klavyesi:

  • Fiyat: 86,90 TL

PolyGold’un oyuncu klavyesi PG-959 K9, çelik kasa üzerine inşa edilmiş mekanik hisli bir klavye. RGB ışıklandırması da bulunan klavye, görünüm olarak da hoşunuza gidecektir. Eser sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Everest Rampage RAGE-X2 oyuncu faresi:

  • Fiyat: 94 TL

Uygun fiyatlı oyuncu ekipmanı denildiğinde aklımıza birinci gelen markalardan olan Everest’in Rampage serisine ilişkin bu mouse, 6400 DPI’lık hassasiyet oranıyla geliyor. Ergenomik dizaynının yanında çok sayıda tuşuyla oyuncular için uygun bir mouse olan RAGE-X2, RGB aydınlatmasıyla oyuncu sisteminizi çok şık bir biçimde temsil ediyor. Eser sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Snopy Rampage Sn-r9 mikrofonlu oyuncu kulaklığı:

  • Fiyat: 97,90 TL

Snopy’nin uygun fiyatlı oyuncu kulaklığı Sn-R9, arkadaşlarınızla oyun oynarken ziyadesiyle işinize yarayacak. Rahat bir formda ses kasabileceğiniz kulaklığın mikrofonu da PUBG, CS:GO üzere oyunları arkadaşlarınızla birlikte oynamanıza imkan tanıyor. Eser sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Porge Gamer Mousepad:

  • Fiyat: 34,90 TL – 74,90 TL

Bir oyun bilgisayarının olmazsa olmazları ortasında her biri birbirinden argümanlı tasarım görsellerine sahip mousepadler gelir. Porge’un oyuncu mousepadleri ise pek çok farklı dizaynda ve 4 farklı en – uzunluk seçeneğiyle geliyor. Eser sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Xtrike Me GM-512:

  • Fiyat: 89,39 TL

Oyuncu ekipmanı denildiğinde birinci akla gelen etraf ünitelerinden biri faredir. Xtrike’ın mouse’u da bilhassa sıcak günlere girdiğimiz bu günlerde imdadınıza yetişebilir. 6400 DPI’lık hassasiyet oranına sahip GM-512, üst kısmında yer alan delikli dizaynıyla terlemeyi önlüyor. Ayrıyeten RGB aydınlatması da farenin çok daha şık görünmesini sağlıyor. Eser sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Fortrek Gaming Mousepad:

  • Fiyat: 44,90 TL

Üstteki mousepad listemiz dışında bir öbür mousepad teklifimiz ise üzerinde Dünya haritasının bulunduğu 90 x 40 cm boyutlarına sahip Fortrek Gaming Mousepad olacak. Kendim de deneyimleme talihi bulduğum için gerek ülkelere olan hakimiyet konusundaki faydalı yapısı gerekirse de büyük boyutları ve kaliteli baskısıyla son derece şık görünmesi, bu mousepadi size önerme ihtiyacı duydurttu. Eser sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

USB Lazer taşınabilir Led animasyon cümbüş lambası:

  • Fiyat: 59,90 TL

Oyuncu sistemi topladığınızda bu sistemi kullandığınız alanın da orada oyun oynandığını kanıtlaması gerekir. Bilhassa Led ışıklar bu hususta son derece başarılıdır. Neden bilmiyorum, lakin bu durum oyuncuların çok büyük bir kısmının güzeline gidiyor. USB ile güç alan lazer USB animasyon lambası ise oyun oynadığınız alanı daha kaliteli hale getirebilir. Odanızın tüm ambiyansını değiştirecek bu küçük aparata bir göz atabilirsiniz. Eser sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Electra Vencci 4 fanlı 10″ – 15″ Gaming notebook soğutucu:

  • Fiyat: 64,90 TL

Şayet oyuncu ruhunuzu bir dizüstü bilgisayarla dizginlemeye çalışıyorsanız, yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde bilgisayarınızı fazla ısınmasından şikayetçi olabilirsiniz. Bu mevzuda size önereceğimiz şey ise bir notebook soğutucu. 4 küçük fanla çalışan bu soğutucu, dizüstü bilgisayarınızda oyun oynamanızın zevkini artıracak üzere duruyor. Eser sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tags: fiyat, Mouse, oyun, oyuncu, ürün Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts