14 inç ve 16 inç MacBook Seri Yapıma Geçiyor

14 inç ve 16 inç MacBook Seri Yapıma Geçiyor

Ekim 10, 2021 0

Apple’ın yanaşmakta olan 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’nun ebedilik gibi sezdirdiği dedikoduları var, ancak tanıtımlarının yakın olması bekleniyor. Birden fazla rapor, Apple’ın yeni iPhone’lar, Apple Watch’lar ve AirPod’lar dahil olmak üzere yoğun bir güz sezonu tasarladığını öne sürdü.

Tertemiz bir mini LED ekrana, aktüellenmiş bir tasarıma ve daha güçlü bir Apple silikon yongasına sahip olması beklenen 14 inç ve 16 inç MacBook Pro, sene sonundan evvel piyasaya çıkacak. Dizüstü bilgisayarların imalinin senenin üçüncü çeyreğinde başladığı yaygın olarak bildirildi ve DigiTimes’ın bugünkü raporu bu raporları doğruladı.

DigiTimes tarafından daha evvel yayınlanan bir rapor, yeni dizüstü bilgisayarların muhtemelen yanaşan iPhone 13 ve Apple Watch Series 7 ile beraber Eylül ayında piyasaya sürüleceğini belirtti. beklenen Eylül iPhone açılış konuşmasına dahil etmektense.

Geçen hafta Apple, Avrasya veritabanına Mac’ler ve Apple Saatleri de dahil olmak üzere birden fazla yayınlanmamış mahsulü sundu. Dosyalama sadece modelin kimliklerini kapsıyor olsa da, bunların yakında çıkacak MacBook Pro’lar ve Apple Watch Series 7 olması mümkün.

Bununla beraber, Apple yeni dizüstü bilgisayarları piyasaya sürmeye karar verdiğinde, yüksek arz görmeleri bekleniyor. Apple’ın dizüstü bilgisayarlar için mini LED ekranlar için ek yapım kapasitesi sağlamak için 200 milyon dolardan fazla yatırım yaptığı ve tedarik zinciri için faal olarak ek tedarikçiler aradığı bildiriliyor.

Tags: 14 inç ve 16 inç MacBook Seri Üretime Geçiyor – Veteknoloji – Teknolji Haberleri Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ