80 Bin TL altına alınabilecek en düzgün ikinci el SUV araçlar! – Mayıs 2021

Mayıs 31, 2021 0

Türkiye’de 80 bin TL altına alınabilecek en uygun ikinci el SUV araçları sizler için derledik. İşte o modeller!

Arabalar birçok birey ya da aile için olmazsa olmaz gereksinimlerimizin başında gelen araçlardır. Tıpkı vakitte biz büyükler için tasarlanmış en keyif veren oyuncaklardır. Erkek olsun, bayan olsun arabalara karşı merak duymayanımız sanırım yok denecek kadar azdır. Çünkü arabalar en hoş heveslerimizin başında gelir, bazıları için ise tutkulu bir aşktır. Fakat husus SUV modeller olduğunda bu hevesimiz ve heyecanımız daha bir yükseliyor.

Koronaviris pandemisi ile birlikte başlayarak, döviz kurları ve akabinde gelen çip krizi sebebi ile arabalara artırım üzerine artırım gelmiş olsa da, hala araba alma isteğimiz öncelikli hayallerimizin ortasında yerini almaya devam ediyor.

Fakat bilmeyenler için belirtelim, SUV model araç satışları bilhassa son periyotta sedan arabaların satış sayıları ile yarışır hale geldi. Ayrıyeten hem Avrupa, hem de Türkiye pazarında bilhassa de son devirdeki satışlar, ilerleyen yıllarda SUV usulündeki arabaların daha tanınan olacağına işaret eder nitelikte. Yerli arabanın birinci kasasının SUV olması da bu açıdan hayli kıymetli.

Pekala Türkiye’de 80 bin TL altına alabileceğimiz ikinci el SUV modeller hangileri? Bu manada Türkiye’nin en uygun fiyatlı SUV modellerini sizler için bir ortaya getirdik. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan sizleri 80 bin TL SUV modellerinin yer aldığı listemizle başbaşa bırakalım.

İşte ikinci elde 80 bin TL altına alabileceğiniz en düzgün SUV otmobiller!

Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited

1994 Model Akaryakıt & LPG Otomatik

Fiyat: 66.500 TL

Nissan Terrano 2.7 TDI Elegance

2000 Model Dizel

Fiyat: 67.000 TL

Lada Niva 1.7

2003 Model Akaryakıt & LPG Manuel

Fiyat: 67.000 TL

Tags: İçi̇n, Suv Model Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts