Axiom Verge 2 tekrar ertelendi

Mayıs 26, 2021 0


Thomas Happ tarafından geliştirilen retro üslubu Axiom Verge 2 oyunu tekrar ertelendi. Başlangıçta 2020 yılında PC ve Switch konsollarına çıkması beklenen oyun artık bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Axiom Verge 2 bir sefer daha ertelendi

Platform usulünü yansıtan Axiom Verge 2 birçok sefer ertelendi. Bunun şimdi net bir nedeni yok. Lakin geliştirici tarafından çeşitli sebeplerle ileri bir tarihe alındığı belirtildi.

2020’de çıkması planlanan oyun artık 2021 yılının Temmuz ayı başında yahut Eylül sonunda çıkması öngörülüyor. Happ blogundaki bir gönderide: “Oyunun çıkış sürecinin kestirim ettiğimden daha uzun sürdüğüne dair oyuncularla uzun bir tartışmaya girebilirim. Lakin teknik detaylara çok fazla dalmak istemiyorum. Bu süreçte oyunu ertelemek olması gerekenlerden biriydi” diye yazdı.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Axiom Verge 2‘nin son gecikmesinden ötürü bir özür olarak Happ, 26 dakikalık Axiom Verge oyununun üretim sürecini anlatan belgeselini Steam‘de kalıcı olarak fiyatsız hale getirdi. Yakında Epic Games Store‘da satışa sunulacak.

Birinci olarak 2019 yılında üretimi duyurulan oyun Axiom Verge 2, yeni karakterleri, düşmanları, güçleri içeriyor. Ayrıyeten büsbütün yeni bir dünyayı tanıtarak hayranlarının beğenisini toplamayı hedefliyor.

Oyun Nintendo Switch konsolu ve Microsoft Windows sistemleri için piyasaya sürülecek.

Tags: oyun Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts