Bebeğiniz İçin Kullanabileceğiniz 8 Buhar Makinesi

Mayıs 28, 2021 0

Sağlıklı bir uyku için pak ve istikrarlı bir hava her şeydir. Bilhassa evimizdeki nem oranı yaşadığımız bölgeye nazaran farklılık gösterebildiği üzere, mevsimsel olarak da değişebilir. Bebek için gerçek nem oranı istikrarını sağlayan buhar makineleri sıcak ve soğuk buhar sağlayarak çalışıyor. Bu yüzden bu makineler için bulunduğu ortamın (kapalı olan her ortam) nem oranını her şartta istikrarlar diyebiliriz.

Bebeğinizin sağlıklı ve huzurlu bir formda uyuması için ortamın nem istikrarı değerlidir. Bu yüzden ona hakikat şartları sağlamak için buhar makinesi dizaynlarına göz atabilirsiniz. Odanızın büyüklüğüne nazaran en uygun tahlili sağlayan makineyi satın alabilirsiniz. Pekala ancak hangi makineyi satın alacaksınız? Bu yazıda en yüksek inceleme puanı alan ve hakkında hoş yorumların yazıldığı 8 farklı buhar makinesini sizin için derledik.

En düzgün buhar makinesi modelleri:

 • Deerma F300 Üstten Dolum Ultrasonik Soğuk Buhar Makinesi
 • Loobex Ultrasonic MH 602 Uzaktan Kumandalı Soğuk Buhar Makinesi
 • Weewell WHC752 Soğuk – Sıcak Buhar Üfleyici
 • Deerma Ultraviyole Ultrasonik Soğuk Buhar Makinesi F628S
 • Havvaca HD-1349 Ultrasonik Buhar makinesi Şeffaf Oda Nemlendirici
 • Xiaomi Smart Home Hava Nemlendirici

Üstten dolabilen soğuk buhar makinesi: Deerma F300

 • Fiyatı: 190 TL

360 derece buhar salınımı özelliğine sahip olan Deerma F300, üstten dolum kolaylığı ile işinizi kolaylaştırıyor. Aroma eklenebilen özelliği sayesinde soğuk buhara aromatik katkılar yapılabiliyor. 3 boyutlu dalga efektiyle de hem ferah hem de canlı bir kullanım sunuyor. Eserin GittiGidiyor sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Uzaktan kumanda ile denetim edilebilen Loobex Ultrasonic MH 602

 • Fiyatı: 450 TL

Pak hava teknolojisi için iyonizer özelliği ile çalışan Loobex Ultasonic MH 602, su algılama sistemi ve yüksek kapasite imkanı ile epey ilgi çeken bir eser olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde bulunan suyun bitmesine rağmen bir güvenlik tedbiri bulunuyor ve bu türlü bir durumda çabucak kendini kapatıyor. 5.8 litrelik su kapasitesi ile daima su düzeyini denetim etmenize gerek kalmaz. Sessiz çalışabilme özelliği ile bebeğiniz için huzurlu bir ortam sağlar. Eserin N11 sayfasına buradan göz atabilirsiniz. .

İyonizerli Weewell WHC752

 • Fiyatı: 650 TL

Hem soğuk hem de sıcak buhar üfleyebilme özelliğine sahip olan Weewell WHC752, iyonizerli yapısıyla ortamdaki makûs kokuları ve mikrobik partikülleri temizliyor. 5 L su haznesi ile geniş bir kullanım sağlayan eser nem ve sıcaklık ölçme özelliğiyle de pratik bir kullanım sunuyor. Dokunmatik tuşlar, uzaktan kumanda ve ultra sessiz olma özelliğiyle de bebeğiniz için hayli keyifli bir kullanım sağlıyor. Eserin HepsiBurada sayfasına buradan öz atabilirsiniz.

Zamanlama imkanı ve akıllı nem denetimi yapabilen Deerma F628S

 • Fiyatı: 330 TL

Derinlemesine sterilize edilmiş su buharı sağlayan Deerma ultraviyole ultrasonik soğuk buhar makinesi, ailenizin sıhhatini koruyan nemlendirme takviyesini sunuyor. Ultraviyole sterilizasyon özelliği, akılıl nem denetimi, dijital gösterge ve 12 saatlik zamanlama sayesinde pratik ve inançlı bir kullanım sağlıyor. Entegre su kanalı özelliği sayesinde her damlasına kadar pak ve inançlı bir buhar özelliği vadediyor. Geniş haznesi sayesinde pek çok ebeveynin tercihleri ortasında yer alıyor. Eserin GittGidiyor sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

20 saate kadar çalışabilen Havvaca HD-1349

 • Fiyatı: 237 TL

Sessiz ve geniş çalışma saati ile biraz daha uzun müddetli bir etkin kullanım sunan Havvaca HD 1349, aralıksız olarak 20 saate kadar çalışabiliyor. Geniş su haznesi özelliği ile 2.8 litre su alan buhar makinesi, bünyesinde kireçlenmeye karşı özellikler barındırıyor. Bu sayede istediğiniz sudan kullanabiliyorsunuz. Birebir vakitte otomatik kapanma özelliği ile gereksiz güç tüketiminin ve tehlikenin önüne geçmiş oluyor. Eserin N11 sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Xiaomi Smart Home Hava Nemlendirici

 • Fiyat: 1.709 TL

Listenin en değerli hava nemlendirici eseri olarak karşımıza çıkan Xiaomi Smart Home, bilhassa teknolojik alanındaki muvaffakiyetini mesken sıhhati için de gösteriyor. 5.1 kilogram yüke sahip olan eser, 4 Litre su kapasitesi ve uygulama denetimi özelliği ile uzaktan da denetim edilebiliyor. Siz meskende değilken dahi aygıtla ilgili denetim yapabilir ve yeni durumuna göz atabilirsiniz.

Böylelikle odanın buhar durumu, sıcaklık derecesi ve alternatif bilgilere uygulama üzerinden çarçabuk ulaşabilirsiniz. Eserin argümanlı bir yapısı olması, geniş ortamlar için kâfi olduğu izlenimini veriyor. Bilhassa yorumlarına bakacak olursanız kullanıcıların mutlu olduğunu görebilirsiniz. Uzun ömürlü, uygulama denetimli ve her şeyden evvel teknolojiyle uyumlu bir eser arıyorsanız, Xiaomi Smart Home eserine göz atabilirsiniz. Eserin HepsiBurada sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Tags: buhar, İçi̇n, Kontrol, Nem, Ultra Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts