Beşiktaş-Borussia Dortmund Maçı Exxen’de Nasıl İzlenir?

Beşiktaş-Borussia Dortmund Maçı Exxen’de Nasıl İzlenir?

Aralık 1, 2021 0

Acun Ilıcalı’nın 2021 haysiyetiyle yayın hayatına başlayan platformu Exxen, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarının ülkemizdeki yayın haklarını satın aldı. Maçların tamamı Exxen üzerinden canlı yayınlanacak. Bu gidişat özellikle Beşiktaş – Dortmund maçı evveli gündeme gelmiş ve futbol beğenirler maçların parolasız olarak yayınlanmasını istemişti. Ancak bu arz karşılık görmedi.

Peki maçlar Exxen üzerinden nasıl izlenir? Uslu TV, bilgisayar ya da uslu telefon üzerinden maçları takip etmek isteyenler nasıl bir yol izlemeli? Adım adım kavrattık.

Exxen nasıl izlenir?

Exxen TV

Exxen, uslu TV’de nasıl izlenir?

Şayet bir uslu TV’niz varsa ve maçları buradan izlemek istiyorsanız, öncelikle TV’nize Exxen uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Ardından uygulamaya aza girişi yapıp spor koliyi kapsamındaki azalığınız ile maçları takip edebilirsiniz.

Exxen, uslu olmayan TV’de nasıl izlenir?

Uslu bir televizyonunuz yoksa ama yeniden de Exxen’de yayınlanacak maçları takip etmek istiyorsanız ne yazık ki bunu doğrudan yapmanın bir yolu yok. Fakat şayet televizyonunuzda bir HDMI iletişimi varsa, bilgisayarınızı televizyonunuza bağlayarak yayını izleyebilirsiniz. Ayrıca Mi TV Stick gibi uslu aygıtlar alarak da uslu olmayan televizyonunuz üzerinden Exxen’de yayınlanan maçları takip edebilirsiniz.

Exxen, uslu telefonda nasıl izlenir?

Exxen’de yayınlanacak maçları uslu telefonunuzdan izlemek için evvel telefonunuzun uygulama mağazasından Exxen’i indirmeniz gerekiyor. Ardından giriş yaparak spor koliyi kapsamında olan azalığınız ile maçları takip edebilirsiniz.

Exxen, bilgisayarda nasıl izlenir?

Bilgisayarınız üzerinden tarayıcıda doğrudan ‘exxen.com/tr’ adresini ziyaret edip aza girişi yaparak maçları izlemeye başlayabilirsiniz. 

Exxen’de maçları takip etmek için sunulan spor koliyi ve azalık maliyetleri nedir?

Exxen’de Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını izlemek için standart azalık kutusuna ek olarak ”EXXENSPOR” azalığı satın almak gerekiyor. Bu kolinin reklamlı ve reklamsız seçeneklerinin maliyetleri ise şöyle;

Reklamlı; 

Sezonluk Koli 12 Ay vaatli: 34,8 TL

Aylık Koli Vaatsiz: 49,8 TL

Reklamsız;

Sezonluk Koli 12 Ay vaatli: 44,8 TL

Aylık Koli Vaatsiz: 59,8 TL

Her iki kutuda da standart Exxen azalığına ek olarak maçları izleyebiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle tüm Exxen içerikleri için azalığınız olmuş oluyor.

Exxen’e nasıl aza olunur?

Exxen’e aza olmak için;

#1. Adım: exxen.com/tr adresini ziyaret edin. #2. Adım: Anasayfada yer alan alakalı kısma ad – soyad ve e-posta bilgilerinizi girerek ‘Aza Ol‘ butonuna tıklayın. #3. Adım: Karşınıza çıkan ekranda parola ve telefon numarası bilgilerinizi girin. #4. Adım: Azalık kontratını kabul edin ve ‘Devam Et‘ alternatifine tıklayın. #5. Adım: “EXXENSPOR” başlığı altında bulunan “Araştır” butonuna tıklayın. #6. Adım: Reklamlı ve reklamsız azalık alternatiflerinden size uygun olanı seçin ve ‘Abonel Ol‘ deyin. #7. Adım: Ödeme sayfasında alakalı alanları doldurup azalık harekâtınızı tamamlayın.

Exxen’i uslu telefonlarınıza indirmek için;

ExxenİNDİR ExxenİNDİR

Tags: Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Exxen’de Nasıl İzlenir? Categories: İnternet
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ