Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü'nün Tertip Ettiği 'Management Study with Executives' 19 Kasım'da Başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün Tertip Ettiği ‘Management Study with Executives’ 19 Kasım’da Başlıyor

Kasım 30, 2021 0

Yeni eğitim öğretim yarıyılının başlamasıyla beraber, üniversite talebelerinin şahsi ve mesleksel gelişimlerine katkı sunacak faallikler de başladı. Türkiye’nin dört bir yanından üniversitelerin talebe kulüpleri tarafından tertip edilen bu aktifliklerden biri de, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü ENSO’nün tertip ettiği Management Study with Executives MSE.

Bu yıl 11. defa tertip edilen MSE, bu yıl hibrit olarak tertip ediliyor. 19 Kasım tarihinde başlayacak olan faallik, 21 Kasım tarihinde son bulacak. Talebeleri profesyonel yaşam ile tanıştırarak sektörlerinde lider firmaların üst düzey idareyicileri ile bir araya getirecek olan MSE, pek çok faallik ile oldukça yararlı bir üç gün sunacak.

Faallik herkesin katılımına sarih olarak hakikatleşecek:

İdareyicilerin yaşamlarındaki dönüm noktalarını anlattığı “Liderlik Seminerleri’’, sektörün önde gelen firmaların çalışmalarını ve aktüel konumlarını birinci ağızdan dinleme fırsatı tutacağınız ‘’Firma Sunumları’’, firmaların açtıkları standlar sayesinde usunuzda kalan sualleri sorabileceğiniz “Networking Break”, analitik ve süratli düşünme hünerlerinizi geliştirebileceğiniz “Mükâfatlı Case Study ve Workshoplar”, çekilişler ve çok daha aşırısı 19-20-21 Kasım’da katılımcıları bekliyor olacak. Katılımcılara faallik sonrası sertifika verilecek.

Siz de MSE’ye katılarak bu fırsatı tecrübelemek isterseniz buraya tıklayarak faallik hakkında ayrıntılara göz atabilir; dilerseniz biletinizi alarak faalliğe katılabilirsiniz. 

Tags: 'Management Study with Executives' 19 Kasım'da Başlıyor Categories: Eğitim
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ