Bu Neyin Kafası? Spider-Man: No Way Home Posterinde Sırlı Bir 'Spider-Man Kafası' Yer Alıyor

Bu Neyin Kafası? Spider-Man: No Way Home Posterinde Sırlı Bir ‘Spider-Man Kafası’ Yer Alıyor

Kasım 30, 2021 0

Marvel hayranlarının uzun bir vakittir sabırsızlıkla beklediği Spider-Man: No Way Home filmi beyaz perdeyle buluşmak üzere. Yeni filmin, üç değişik dönemin çocuklarını da bir araya getirmesi bekleniyor. Tobey Maguire 2002, Andrew Garfield 2012 ve Tom Holland’ın 2017 Spider-Man serilerini bir araya getirmesi beklenen yeni film, Marvel kâinatının en çok beklenen filmler listesinin ilk sıralarında yer alıyor. Ortaya çıkan yeni bir Spider-Man: No Way Home görseli ise hayranlara bir ileti kalitesinde olabilir.

Bu neyin, kimin kafası?

spider man no way home

Filmin geçtiğimiz gün yayınlanan posteri, hayranların alkışını kazanmayı muvaffak olmuştu. Bugün ortaya çıkan bir görsel ise değişik sual işaretleri yarattı. Hakikatine bakarsanız bir nevi ‘onaylama’ olduğu da söylenebilir. Şu ana kadar Tobey Maguire ve Andrew Garfield’dan filmde yer alacaklarına dair bir açıklama gelmedi. Hatta filmde yer almayacağına dair en son açıklama Garfield’dan gelmişti.

Ancak ortaya çıkan bu görselin, zati var olan temennileri daha da yükselteceğini söyleyebiliriz. Resimden anlaşıldığı kadarıyla kenardan çıkan Spider-Man kafası Tobey Maguire’ın kostümü ile eşlik taşıyor. Ancak yeniden de emin olmak olası değil. Kesin olan tek şey, bunun Tom Holland kostümüne ait olmadığı. 17 Aralık’ta vizyona girecek olan film, son ana kadar hayranlarda coşku yaratmaya devam edecek gibi görünüyor.

Tags: Spider-Man: No Way Home Posterindeki Gizemli Görüntü Categories: Sinema ve Dizi
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ