Bugün Ne Gıdayız? Meal Box Eşi Her Öğünü Konutunuza Getiren Hizmetler

Bugün Ne Gıdayız? Meal Box Eşi Her Öğünü Konutunuza Getiren Hizmetler

Aralık 2, 2021 0

Yemek yapmak güç bir iş, herkesin elinden gelmesi beklenemez. Elinden gelse dahi yoğun bir çalışma temposu arasında birkaç saati yemek yapmaya ayırmak hiç de kolay değil. Peki, ne gıdayız? Her gün dışarıdan tavuk döner ya da pizza söylemekten usandıysanız her öğün konutunuza ya da iş yerinize sıhhatli yemeklerden oluşan bir menü getiren Meal Box ve eşi hizmetleri kullanabilirsiniz.

Meal Box gibi hizmetlerin rakamı her geçen gün çoğalıyor. Bunun en büyük sebebi ise artık vazgeçin yemek yapmaya, yemek yemeye dahi güç süre buluyor olmamız. Bu cins servisler, fast food yemek kavramını hayatımızdan çıkararak hazır yemekler yesek dahi sıhhatli bir hayat sürebilmemizin önünü açıyor. Her öğün konutunuza kadar sıhhatli yemekler servis eden Meal Box ve eşi hizmetlere yakından bakalım.

Her öğün sıhhatli yemekler servis eden Meal Box ve eşi hizmetler:

Meal Box Habit Rafinera Juico Fed Box

Masayı donatın: Meal Box

meal box

Meal Box, konuta ya da dükkanına sıcak konut yemeği servis eden ilk hizmetlerden bir tanesi. Standart bir öğün menüsünün yanı gizeme müessesesel şirketlere toplu servis ya da masayı baştan başa donatabileceğiniz özel konutta yemek paketleri sunuyor. Bu mevzuda seçim tamamen size kalmış.

Bireye özel tek kullanımlık kapları ile yemek sıcak ya da soğuk olarak muhakkak bir zaman saklanabiliyor. Meal Box ile banal bir öğünşöhret yanı gizeme özel perhiz kutuyu ya da yüksek proteinli koli alabiliyorsunuz. Başka Bir Deyişle dışarıdan yemek söyleyelim diye illa hasarlı şeyler yemek zorunda değiliz.

Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirin: Habit

habit

Habit reelinde sadece konutunuza yemek servisi yapan bir firma değil, beslenme uzmanlarının tanımladığı programlar çerçevesinde perhiz yapmadan beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek sıhhatli yaşamanız için takviyeci olan geniş bir hizmet. Habit internet sitesi üzerinden dahi bir diyetisyenle görüşmeniz muhtemel.

Zeytinyağı kullanılarak pişirilen organik mahsullerden oluşan menüleri glutensiz, şekersiz ve katkısız mahsullerden oluşuyor. Yemeklerinizi dondurulmuş ya da sıcak olarak alabiliyorsunuz. Seçiminize göre muhakkak haftalık zamanlardan oluşan kolilerden birini seçtikten sonra menüleriniz kumpaslı olarak konutunuza ya da iş yerinize geliyor.

Günlük besinlerle hazırlanıyor: Rafinera

rafinera

Uzun zamandır konuta yemek servisi piyasasında olan Rafinera da sadece size her öğün yemek servisi yapmıyor. Beslenme uzmanları tarafından özel olarak hazırlanmış menüler sayesinde çok daha sıhhatli bir yaşam sürmenizi sağlıyor. 

Diyetisyenler tarafından oluşturulan menüler, günlük besinlerle hazırlanıyor. Besin mühendisleri hakimiyetinde akılda aşçılar tarafından hijyen kaidelerine dikkat edilerek pişirilen yemek paketleri her sabah konutunuza ya da iş yerinize teslim ediliyor. Geri dönüşüm mevzusunda da duyarlı olan Rafinera, kolileri biriktirirseniz gelip sizden teslim alıyor. 

SIkı bir detoks yapmak isteyenlere: Juico

juico

Öğünlerinizde ananesel yemekler seçim ediyorsanız Juico pek size göre değil ama sıhhatli beslenme mevzusunda kararlıysanız ve ara gizeme detoks yaparak bedeninizi temizletmek istiyorsanız seçim edeceğiniz en iddialı hizmet Juico olacaktır.

Juico haftalık perhiz kutuyu, intermittent perhiz kutuyu, çorba detoksu kutuyu ve akışkan detoksu kutuyu gibi özel beslenme menüleriyle alıcılarına özel programlar sunuyor. Juico uzmanlarıyla görüştükten sonra size en uygun menüyü seçerek detoks programınıza hemen başlayabilirsiniz.

Günlük kalori lüzumunuza göre hazırlanan menüler: Fed Box

fed box

Fed Box internet sitesini açtığınız zaman karşınıza günlük kalori gereksiniminizi hesaplayabileceğiniz bir vasıta çıkıyor. Bu vasıta üzerinden boy, kilo, yaş, cinsiyet, spor etkinliği gibi bilgilerinizi girdikten ve maksadınızı seçtikten sonra günlük almanız gereken kalori ölçüyü hesaplanıyor.

Yemek servisi hizmeti ise bu noktada devreye giriyor. Günlük almak istediğiniz kaloriye uygun bir menü seçiyorsunuz ve Fed Box, her gün diyetisyenler tarafından tertip edilerek akılda aşçılar tarafından pişirilen bu yemekleri taze bir biçimde konutunuza ya da iş yerinize kadar getiriyor. 

Meal Box ve eşi hizmetlerin avantajları nelerdir?

meal box

Ne Yazık Ki artık pek çoğumuz ananesel konut yaşantısından kopmaya başladık. Sabahın âmâsında konuttan çıkıyor, saatlerce işe gitmeye çalışıyor, güneş görmeden çalışıyor, saatlerce konuta gitmeye çalışıyor ve akşam saatinde konutta oluyoruz. Bu süreçte pek çok birey vazgeçin yemek yapmak, yemek yemeye dahi güç süre buluyor.

Her öğünü konutunuza ya da iş yerinize getiren Meal Box eşi hizmetler, bu süreçte kaybetmeye başladığımız sıhhatimize odaklanıyor. Kabul edelim, fast food ve öbür hazır yemekler pek de bereketli değil ve uzun vadede sıhhatimize negatif tesirleri oluyor. Ara gizeme konut yemeği yemek hepimize iyi gelecek.

Üstelik bu cins hizmetler, alıcı isteklerini ön tasarıya tutmalarını dikkat topluyorlar. Mayonez istemediğinizi söylediğiniz halde inatla dürümünüze mayonez sıkan şirketler gibi değil. Beslenme uzmanlarının hazırlanan öğünlerde imzalarının olması pek çok açıdan insanın içine gevşetiyor diyebiliriz.

Her öğün konutunuza kadar sıhhatli konut yemekleri servis eden Meal Box ve eşi hizmetleri inceledik ve çalışma sistemlerinden bahsettik. Konuta ve dükkanına sıhhatli yemekler servis eden bu cins hizmetler hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. 

Tags: Meal Box Benzeri Her Öğünü Evinize Getiren Yemek Servisleri Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ