Call of Duty Mobile için beklenen mod geliyor

Mayıs 31, 2021 0

Call of Duty Mobile ile birlikte taşınabilir oyun kesimine giriş yapan efsane seri, dünya çapında geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Spurned & Burned isimli dördüncü dönem sona ererken, yakın vakit içerisinde beşinci dönem için kadro çalışmasına dayanan yeni bir mod duyuruldu.

Call of Duty Mobile klan savaşları modu ile haftalık yarışlarda çaba edilecek

Oyuna gelecek yeni modun ismi, Klan Savaşları olarak belirtildi. Bu modu oynayabilmek için, öncelikle oyunda bir klanda bulunmanız gerekiyor. Bir klan oluşturmak için gereken oyuncu sayısı şimdi bilinmiyor. Klan oluşturduktan sonra, haftalık müsabakalarda öteki klanlarla rekabet ediyorsunuz. Her bir yarış klanların, klan puanı kazanmak için verdiği gayretleri ele alıyor.

Her bir haftalık yarış sürecini, küçük bir dönem üzere düşünebiliriz. Tüm aktiflik, dönemin sonunda sıralamada üst sıralara çıkmak için liderlik tablolarıyla tamamlanan, iki dönemlik bir programda ilerliyor. Skor tablolarında, üst sıralara tırmananlar için çeşitli mükafatlar sunuluyor. Puanlar ve para, hem ferdî hem de klan olarak başka farklı veriliyor.

Kimileri yalnızca klan para ünitesi ya da klan puanı kazanılarak satın alınabilen, klan modunun yanı sıra yeni mükafatlar alınabiliyor. Bunların başında, yeni bir efsanevi karakter olan Ronin geliyor. Efsanevi karakterler üzere, oyuncuyu motive edebilecek birçok ödül oyun içerisine ekleniyor.

Sizlerin Call of Duty Mobile Klan Savaşları modundan beklentileriniz neler?

Tags: İçi̇n, Klan, mod, oyun, Sezon Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts