Conan Exiles birinci büyük güncellemesini aldı

Mayıs 30, 2021 0


Funcom tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunu Conan Exiles birinci büyük güncellemesini oyunculara sundu. Isle of Siptah olarak isimlendirilen bu yeni paket Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5 konsollarında ve PC platformunda mevcut.

Conan the Barbarian dünyasında geçen oyuna son güncelleme paketi ile birkaç yeni özellik ve daha büyük bir harita eklendi.

Conan Exiles, Isle of Siptah güncellemesi

Son güncelleme ile Conan Exiles oyuncuların odak noktası haline geldi. Yeni yama ile oyuna üç yeni NPC kümesi ve yeni bir din eklendi. Ayrıyeten haritanın boyutunu arttırıldı. Bu genişleme paketi Eylül 2020 tarihinden beri Steam platformunda erken erişimdeydi.


Conan Exiles Isle of Siptah haritası

Conan Exiles Proje Yöneticisi Scott Junior, oyuncu topluluğunun, geliştiricileri büyük oranda etkilediğini açıkladı. Ayrıyeten son genişleme paketinin içerisinde neler olacağını konusunda da topluluk fikirlerinin baz alındığını belirtti.

Junior bir basın açıklamasında “Son paket ile keşfedilecek çok şeyiniz olacak. Yeni adada daha fazla özgürlüğü ve alanı beraberinde getirecektir” dedi.

Yeni genişleme paketinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Isle of Siptah genişleme paketi ayrıyeten bir düzineden fazla yeni zindan ve iki yeni bina seti içeriyor. Oyuncuların korsan kasabaları ve görkemli kaleler inşa etmesine imkan tanıyor. Ayrıyeten Conan Exiles‘ın ana oyunu artık konsol ve bulut için Xbox Game Pass‘te mevcut. Yeni paket Xbox Series X|S optimizasyonu ile bir arada geliyor.

Conan Exiles’ın Isle of Siptah ek paketi artık Steam platformunda yüzde 10 indirim ile 34,19 TL‘den satışa sunuluyor. İndirimin geçerlilik mühleti ise 7 Haziran tarihine kadar devam edecek.

Tags: İle, Paket, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts