CS:GO’nun 27.05.2021 Güncellemesi Yayınlandı

Mayıs 28, 2021 0

Valve, bir periyot (ve muhtemelen hâlâ) birden fazla kişinin açık orta favorisi olan Counter-Strike: Küresel Offensive‘i güncelledi. Yapılan güncelleme, oyuna kimi yenilikler ve düzeltmeler getirirken, haritalarda da çeşitli değişiklikler yapıyor.

Valve’ın 27.05.2021 tarihli CS:GO güncellemesi, Ancient, Mocha, Grind ve Cache isimli haritalara kimi yenilikler getiriyor. Bu bağlamda en büyük yenilik, doku yenilemesi, tekrar renklendirmeler ve sanatsal manada geliştirilen Ancient, ya da Türkiye’de bilinen ismiyle Antik isimli haritaya gelmiş oldu. Öbür haritalar ise daha çok iyileştirmeler ve kimi ufak rötuşlar aldı.

Kaldırılan birtakım seçenekler de son güncellemeyle geri geldi

Valve, CS:GO’nun son güncellemesinde kimi performans iyileştirmeleri ile sistem ayarlarına yenilikler de getirdi. Örneğin oyuncular, bundan sonra kuş seslerini daha az duyacaklar. Ayrıyeten gökyüzü de eskisine kıyasla biraz daha yenilenmiş durumda. Evvelki güncellemelerle kaldırılan canlı renkler seçeneği ile düşük grafik ayarlarında çeşitli seçimlerin yapılmasını sağlayan ayarlar da artık yine kullanılabilir hale geldi.

Bu ortada, Valve’ın yaptığı çalışmalarda iki farklı bağımsız geliştiricinin ismi geçiyor. Bu geliştiricilerin leplubodeslapin ve imik isimlerine sahip olduğunu tabir eden Valve, bu geliştirciler tarafından keşfedilen optimizasyon sıkıntıları ile birtakım küçük yanılgıları da düzeltmiş durumda. CS:GO’nun son güncellemesi, an prestijiyle tüm oyuncular tarafından deneyimlenebiliyor.

Tags: Kimi Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ