Devil May Cry: Peak Of Combat duyuruldu

Mayıs 29, 2021 0


Capcom, oyun geliştiricisi Yun Chang ile ortak olarak 11 Haziran‘da Çin’de taşınabilir platformlar için yeni bir Devil May Cry oyununu piyasaya sürecek. Devil May Cry: Peak Of Combat ismindeki yeni oyun yılın ilerleyen devirlerinde öteki bölgelere de gelmesi planlanıyor. Oyunun taşınabilir platformlara yeni bir soluk getirmesi öngörülüyor.

Devil May Cry: Peak Of Combat’ın ayrıntıları

Capcom, PC ve konsolların yanı sıra taşınabilir platforma da giriş yapmayı ihmal etmiyor. Bu süreçte yeni oyunlar geliştirmeye ve piyasaya sürmeye devam ediyor.

Yeni taşınabilir oyun ana seri Devil May Cry’ın özgür strateji maharetlerini ve esnek dövüş tarzını miras alıyor. Birebir vakitte savaş esnasında yer alan hareket yakalama teknolojisi ile oyunculara sürükleyici bir kombo tecrübesi sunuyor.

Ana serinin dünyasını ve mekaniklerini korumak ismine klasik karakterleri, sahneleri, silahları ve BOSS’ları (Patron düşmanlar) taşınabilir ölçeğe aktarıyor. Kendine has dünyasını en yüksek kalitede oyunculara sunmayı hedefliyor.

Bu ortada oyun için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Oyunun kıssa örgüsü hakkında ayrıntılı olarak bir bilgi verilmedi. Çıkışa yakın yahut çıktığı gün öykünün detaylarını öğrenebileceğiz.

Devil May Cry: Peak Of Combat, 11 Haziran tarihinde şimdilik yalnızca Çin’de yayınlanacak. Taşınabilir platformlarda piyasaya sürülecek oyunun daha fazla bölgeye gelmesi ismine planların ne olduğu şimdi bilinmiyor. Fakat oyun serisi 2021 yılının Ağustos ayında 20. yıl dönümünü kutlayacak. O vakte kadar daha fazla ayrıntının açığa çıkması bekleniyor.

Oyunu Android mağazası Play Store‘da görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tags: mobil, oyun, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts