Diablo II: Resurrected Bugün Yayınlanıyor: İşte Oynanabilir Olacağı Saat

Diablo II: Resurrected Bugün Yayınlanıyor: İşte Oynanabilir Olacağı Saat

Eylül 25, 2021 0

Blizzard, ilk kere 2000 senesinde yayınladığı Diablo II ile sanki rüzgar gibi esmişti. Yarıyılın en popüler oyunlarından biri haline gelen Diablo II, o yıllardan beri de aksiyon RPG reyin cinsinin liderlerinden biri olarak öğreniliyordu. Bu gidişatın farkında olan geliştirici ekipse bir süre evvel Diablo II’nin remastered versiyonu olan Diablo II: Resurrected‘ı duyurmuştu.

Oldukça inişli bir geliştirme sürecine sahip olan Diablo II: Resurrected için bugün, en büyük gün. Çünkü firma, yakın bir geçmişte yaptığı bir açıklama ile oyunun çıkış tarihinin 23 Eylül olduğunu duyurmuştu. Şimdiyse Diablo II’nin remastered versiyonu ile alakalı yeni bir açıklama yapan Blizzard, oyunun çıkış saatini de resmen duyurmuş oldu.

Diablo II: Resurrected, TSİ 18:00’de ulaşılabilir olacak

Diablo II: Resurrected

Firma tarafından yapılan açıklamalarda, Diablo II: Resurrected’in pasifik saati ile 08:00’de ulaşılabilir olacağını açıkladı. Buna göre reyin, saat 18:00 haysiyetiyle Türkiye’de ulaşılabilir olacak. Oyunu BattleNet isimli istemci üzerinden indirmiş olan Diablo II tutkunları, artık remastered oyuna ulaşmak için dakikaları saymaya başlamış gidişattalar.

Diablo II: Resurrected, oyunun orijinal versiyonunun sunduğu her şeye ek olarak, yeni teknolojilere de sahip olacak. Ayrıca Diablo II’nin remastered sürümü, PlayStation 5 ile Xbox Series X/S’te de oynanabilecek. Bakalım Diablo II hayranları, 21 sene sonra yine aramıza dönen oyunla alakalı aradıklarını bulabilecekler mi…

Tags: Diablo II: Resurrected Bugün Yayınlanıyor Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ