En uygun telefon tripodları

Mayıs 26, 2021 0

Akıllı telefonların kameraları, son yıllarda fotoğraf makineleriyle rekabet edecek kadar gelişim gösterdi. Bu yüzden birçok kişi YouTube içeriği üretirken yahut anılarını kayıt altına alırken telefonları kullanıyor. Lakin telefonları sabit tutmak bilhassa görüntü çekerken pek kolay olmuyor. Bu kapsamda sizler için en düzgün telefon tripodları listesi hazırladık.

Akıllı telefon için tripod alırken dikkat etmeniz gerekenleri de yazımızda açıklıyoruz. Münasebetiyle gereksiniminize yönelik hakikat seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telefon için tripod alırken dikkat edilmesi gerekenler

Tripod seçiminizi yapmadan evvel göz önüne almanız gereken birtakım kriterler var. Birinci olarak eserin hafifliği ve boyutlarıyla size taşıma kolaylığı sağlaması kıymetlidir. Bilhassa vLog çekerken, kolay taşıyabileceğiniz tripodlar size daha zahmetsiz bir çekim imkanı tanır.

Öteki yandan tripodun ayak yapısını ve gerecine de dikkat etmelisiniz. Hareket edebilen ayağa sahip eserler, farklı alanlarda telefonunuzu sabitleme imkanı verir. Birebir vakitte materyali kaliteliyse, size uzun kullanım ömrü sunar. En uygun telefon tripodları listemizde de bu noktada öne çıkan seçenekler yer alıyor.

Tripodun baş yapısı da çekiminize tesir edecek noktalardan biridir. Sabitleme ayarları kolay ve yatay hareketleri hakikat biçimde yapan eserler, daha stabil görüntüler çekmenizi sağlayacaktır.

En yeterli telefon tripodları

Derlediğimiz listemizde hem fiyatıyla hem de kullanışlılığıyla ‘en iyi’ olmaya aday eserleri bir ortaya getirdik. Dilerseniz lafı uzatmadan tripodlara yakından bakmaya başlayalım.

1 – Microcase esnek ayaklı tripod

Akıllı telefon aksesuarları ile bildiğimiz Microcase’in telefon uyumlu tripodu, 360 derece dönen esnek ayaklarıyla öne çıkıyor. Nerdeyse her yere yerleştirebileceğiniz eser, 30 cm uzunluğunda ve 3 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip.

Eseri buradan satın alabilirsiniz.

2 – Phone Bx TF-3120

En âlâ telefon tripodları listemizde yer alan eser; 4 kısımlı uzatılabilir yapıya sahip. Aygıtı katladığınızda yükseklik 35 cm olurken, açık halde 102 cm oluyor. DSLR makinelerde de kullanabileceğiniz tripod, 389 gram tartısında ve 360 dönen başa sahip. Ayrıyeten profesyonel çekimler için eserde süratli kol kilidi yer alıyor.

Eseri buradan satın alabilirsiniz.

3 – Microcase silikon ayaklı ahtapot tripod

27 cm uzunluğa sahip tripod, plastik ve metal materyal yapısıyla karşımıza çıkıyor. En uygun telefon tripodları listemizdeki eserin ayakları ise silikon. Öteki yandan 0.8 kilogram yük taşıma kapasiteli tripod, su terazisi sayesinde size istikrarda olup olmadığını denetim etme bahtı veriyor. Bilhassa vLog üzere çekimler için bu seçenek sizlere cazip gelebilir.

Eseri buradan satın alabilirsiniz.

4 – BandB tripod

Derlememizdeki hem DSLR hem de telefon uyumlu tripodlardan olan eser, alüminyum gereç ile karşımıza çıkıyor. Azamî 135 cm yüksekliğe ulaşan modelin asgarî yüksekliği ise 50 cm oluyor. Tripodun azamî taşıma kapasitesi ise 2.5 kilogram.

Eseri buradan satın alabilirsiniz.

5 – Turkish A2Z tripod

Küçük boyutu ve hafifliği ile taşıma kolaylığı noktasında öne çıkan tripod, masanın karşısına oturup çekeceğiniz görüntüler için ülkü opsiyonlardan biri olabilir. Ayrıyeten kutu içerisinden çıkan telefon tutacağı, manzaralı içerik tüketirken de size kolaylık sağlayacaktır.

Öbür yandan üstteki eserlere alternatif modeller de en yeterli telefon tripoları listemizde var. Tüm seçeneklere ve fiyatlarına aşağıdaki ilişkiden ulaşabilirsiniz.

Önerdiğimiz tüm eserlere buradan ulaşabilirsiniz.

6 – Ayex küçük esnek masa tripodu

7 – Microcase sünger ayaklı akrobatik tripod

8 – Pdx Octopus akrobat kollu tripod

Tags: Ayak, İçi̇n, Kolay, telefon, Ürünü Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts