Epic Games tanınan oyunu ücretsiz yaptı

Mayıs 27, 2021 0

Epic Games her hafta birbirinden farklı ve bazen de ünlü oyunları fiyatsız olarak sunuyor. Bunlardan biri de bu hafta fiyatsız olarak erişime açıldı.

Bir müddettir bilhassa gençler ortasında tanınan olan Among Us oyunu Epic Games üzerinden fiyatsız olarak indirilebilir hale geldi. Oyunla ilgili bu fırsat 3 haziran 2021 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar oyunu Epic Games üzerinden kütüphanenize fiyatsız olarak ekleyip ömür uzunluğu oynayabileceksiniz.

Eğlenceli bir oyun Among Us‘ta 4-10 kişilik gruplarda bir uzay gemisinde haini bulmaya çalışıyorsunuz. Oyunda herkes kuşkulu pozisyonda iken yalnızca bir kişi hain olabiliyor. Bilhassa arkadaş kümeleri ortasında çok yaygın ve tanınan bir oyun olan Among Us olağanda 15 TL fiyat etiketi ile satılıyordu. Oyun esasen ucuz olsa da ücretsiz olması kullanıcıların ilgisini çekecek üzere görünüyor.

Teknolojioku olarak daha evvel Among Us oyununu oynamış ve görüşlerimizi sizlerle paylaşmıştık. Aşağıda bu oyunla ilgili görüşlerimizi içeren görüntüyü izleyebilirsiniz.

Siz de bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız Epic Games‘e kullanıcı isminizle girdikten sonra oyunun sayfasından kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Tags: oyun Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts