Fantastik Canavarlar 3'ün 'Bütün İsmi' Emin Oldu: Dumbledore'cuların Gözleri Yaşlı

Fantastik Canavarlar 3’ün ‘Bütün İsmi’ Emin Oldu: Dumbledore’cuların Gözleri Yaşlı

Eylül 24, 2021 0

Şehirk olarak 2016 senesinde gösterime giren Fantastik Canavarlar filmi, Harry Potter hayranlarının alkışlarını toplayarak bir seri haline gelmeyi muvaffak olmuştu. 2018 senesinde hayranlarıyla buluşan Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Kabahatleri filminin ardından üçüncü film için de hazırlıklar bitirildi ve önümüzdeki bahar ayında vizyona girecek yeni filmin ismi emin oldu.

Evvelki filmlerde olduğu gibi başrolde Eddie Redmayne’in yer aldığı yeni filmin ismi, Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Gizemleri olarak açıklandı. Filmde aynı zamanda Mads Mikkelsen, Jude Law, Ezra Miller gibi ünlü yıldızlar da yer alacak. 

Filmin vizyon tarihi 3 ay erkene çekildi

fantastik canavarlar

Senaryosunu J. K. Rowling’in yazdığı yeni filmin rejisör koltuğunda, şehirk iki filmin rejisörü David Yates oturuyor. Amber Heard ile boşanma davasından sonra muhtelif iddialar ile karşı karşıya kalan Johnny Depp’in Grindelwald rolünü devralan ad ise Mads Mikkelsen. 

Merakla beklenen filmin vizyon tarihi şehirk evvel 15 Temmuz 2022 olarak tanımlanmıştı ancak filmin üretimcileri, hayranlara hoş bir haber vererek gösterimi 3 ay erken çektiklerini, yeni vizyon tarihinin 15 Nisan 2022 olduğunu açıkladı. 

Tags: Fantastik Canavarlar 3'ün 'Tam Adı' Belli Oldu Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ