Fiyat/Performans canavarı POCO F3 GT sevindiren haber!

Mayıs 28, 2021 0

Türkiye pazarına agresif fiyat siyaseti ile giriş yapan Xiaomi’nin bağımsız markası POCO, şimdilerde yeni telefonu üzerinde çalışmalarına başlamış durumda. Bu vakte kadar çıkan söylentilerin akabinde POCO F3 GT, POCO’nun Hindistan lideri Anuj Sharma tarafından doğrulandı. Hatta telefon için bir de görüntü yayınlandı.

POCO F3 GT gümbür gümbür geliyor

Görüntünün açıklamasında “Kilitli ve yüklü, parmak tetikte “Sonraki F sandığınızdan daha yakın. Âlâ şeyler bekleyenlere, en güzel şeyler asla pes etmeyenlere gelir.” tabirine yer veriliyor. Fakat telefonun çok yakın bir tarihte tanıtılmayacağı söyleniyor.

Yakın tarihli bir sızıntı, geçen ay Çin’de piyasaya sürülen Redmi K40 Gaming Edition telefonun kürsel çapta POCO F3 GT olarak geleceğini ortaya koydu. POCO Hindistan lideri, yaklaşmakta olan POCO F serisi telefonun POCO X3 Pro’ya kıyasla çok daha yüksek fiyatlı aygıt olarak fiyatlandırılacağını söyledi.

POCO küresel lideri bir röportajda, şirketin POCO UI üzerinde çalıştığını da belirti. Bu arayüzün X3 Pro’da kullanılmayacağı sonra güncellemeler ile geleceği söyleniyor.

Orta sınıf oyun telefonu pazarında kuvvetli bir rekabet var. realme, 31 Mayıs’ta Dimensity 1200 dayanaklı X7 Max akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazır ve bu da onu ülkede Dimensity 1200’den güç alan birinci telefon yapıyor. Bu yüzden POCO da elini hızlandıracak.

POCO’nun yeni telefonunu yeniden uygun fiyatla satışa sunacağı söyleniyor. Bu telefonun 300-350 dolar fiyat bandında olacağını düşünüyoruz. Türkiye pazarına da gelecek olan POCO F3 GT bakalım beklenen başarıyı yakalayabilecek mi?

Tags: fiyat, Poco, Telefonu Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts