Galaxy A03s tasarımı ve özellikleriyle sızdırıldı

Mayıs 31, 2021 0

Akıllı telefon pazarında en çok modele sahip olan üreticilerden Samsung, bütçe dostu eser gamını her geçen gün arttırıyor. Bir yandan katlanabilir telefonu üzerine çalışan üretici, öteki yandan da orta ve giriş düzeyi telefonları üzerine çalışıyor.

Bilindiği üzere Koreli üreticin şu anda en ucuz telefonlarından biri Galaxy A02s‘tir. Uygun fiyatıyla kullanıcıya hitap eden bu telefon, özellik tarafında da günlük gereksinimleri karşılıyor. Artık ise çıkan raporlara nazaran Samsung, Galaxy A02s’in halefi olan Galaxy A03s modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Galaxy A03s için geri sayım başladı

Yabancı kaynaklar tarafından ortaya çıkan raporlara nazaran Galaxy A03s, şirketin bir sonraki bütçe dostu modeli olacak. Fotoğraflara nazaran bu telefon; yana monte edilmiş parmak izi tarayıcı ve USBC ilişki noktasıyla gelecek.

Teknik özelliklerden bahsedecek olursak Galaxy A03s’ün ön tarafında; 6.5 inç boyutunda IPS LCD ekrana yer verilecek. Günümüz modası su damlası çentik dizaynını benimseyen bu telefon, birebir vakitte selfie kamerasını da üzerinde bulunan delikte barındıracak.

Galaxy A03s’in art tarafında ise üçlü kamera suramı olacak. Bunların çözünürlüğü hakkında şimdi net bilgiler olmasa da kaynaklar; 13 Megapiksel ana, 2 Megapiksel makro ve 2 Megapiksel de derinlik sensörünün olacağını sav ediyor. Ön tarafta ise 5 Megapiksel selfie kamerasının olması bekleniyor.

Şu anda aygıtın öne çıkan bilgiler bu kadar. Tanıtım tarihi ya fiyatla ilgili belirsizlikler sürüyor. Lakin Galaxy A02s modelinden yola çıkarak bunun uygun fiyatlı bir telefon olacağını düşünmek çok da sıkıntı değil.

Tags: Galaxy, telefon Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts