Google, Android 12 ile oyunseverleri sevindirecek bir özellik sunuyor

Temmuz 14, 2021 0

Google, yeni işletim sistemi Android 12‘yi önümüzdeki aylarda piyasaya sürecek. Yeni tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle Android 12 heyecanla bekleniyor. Yeni işletim sistemi artık de oyunseverleri sevindirecek yeni bir özellik daha alıyor.

Android 12′ye getirilen yeni özellik ile oyunseverler artık oyunları indirmeleri tamamlanmadan oynayabilecek. Böylelikle hem sabırsız oyuncular vakitten kazanacak hem de bir oyunu sevip sevmediklerini anlamak için oyunun inmesini beklemeyecekler.

Android 12 işletim sistemi taşınabilir oyuncuları sevindirecek

Google, yaklaşan Android 12 güncellemesi için bu yeni oyun özelliğini duyurdu. Google tarafından bahse ait bir bir deneme manzarası de paylaşıldı. Paylaşılan imgelerde oyun tecrübelerinin en az 2 kat daha süratli performans göstereceği ortaya çıktı. Bu taşınabilir telefonlarıyla oyun oynayan kullanıcılar için epeyce uygun bir özellik olabilir. Çünkü oyuncular artık vakitten kazanacak.

Özellik, Android Oyun Geliştirme Kiti olarak isimlendirilecek. Oyunların inmeden oynanabilmesi oyunculara en çok büyük boyutlu oyunlarda fayda sağlayacak. Bu özellik, Blizzard ve EA’nın birtakım oyun platformlarında hali hazırda mevcuttu. Oyunculara kolaylık sağlayan bu özelliğin artık Google Play Store’u kullanan Android telefonlarda da uygulandığını görmek hoş. Lakin ufak bir detay var. Özellik sadece “Play Asset Delivery” sistemini kullanan oyunlar için geçerli olacak. Siz de telefondan oyun oynamayı seviyorsanız Android 12’yi beklemek için artık bir sebebiniz olabilir.

Tags: Androi̇d 12, oyun, Oyuncular, Özelli̇k, yeni Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts