Göz Kamaştıran Honor 60 Serisinin Etkileyici Özellikleri Ortaya Çıktı

Göz Kamaştıran Honor 60 Serisinin Etkileyici Özellikleri Ortaya Çıktı

Aralık 2, 2021 0

Geçtiğimiz hafta Huawei, alt markalarından biri olan Honor ile iletişimlerini tamamen kestiğini açıklamıştı. Bir nevi bağımsızlığını elde eden Honor, şimdi de göz akdikeni yeni bir uslu telefonla karşımızda. İşletme, 2021 senesinin ortalarında piyasaya sürdüğü Honor 50 acelesi ile Çin’de büyük galibiyet elde etmişti. Bu zaferini devam ettirmek isteyen işletme, Honor 60 acelesi uslu telefonlarını gelecek ay satışa sunmaya hazırlanıyor.

Elde edilen bilgilere göre Honor 60 acelesi 1 Aralık tarihinde Çin’de satışa sunulacak. Honor 60 ve Honor 60 Pro olarak kullanıcılara sunulacak uslu telefonların tasarımı ve özellikleriyle alakalı da yeni bilgiler gün suratına çıktı.

Honor 60 ve Honor 60 Pro’nun görselleri:

honor 60

JD.com, serinin genel özellikleriyle alakalı bilgileri internete sızdırdı. Görselden kavradığımız kadarıyla her iki telefon da kıvrımlı OLED ekrana sahip. Ancak sağda yer alan Pro modelinin dört köşesinin de daha yumuşak bir kıvrıma sahip olduğunu görüyoruz. Ekran içi parmak izi okuma özelliği olan telefonların 50 MP’lik etkileyici ön kamerası da üst-orta kısımda yer alıyor.

Honor 60 acelesi, 2400 x 1080 piksellik 120 Hz yenileme süratine sahip Full HD+ ekranlarla geliyor. Aynı zamanda her iki telefon da Snapdragon 778G+ SoC operasyoncuya sahip. Arka kamerası 108 MP olan Honor 60 acelesi, 66W süratli şarj özelliğine de sahip. 1 Aralık tarihinde Çin’de satışa sunulması beklenen serinin Avrupa pazarına ne zaman erişeceğiyse öğrenilmiyor ancak yapılan varsayımlar, 2022 senesinin ilk yarısına işaret ediyor.

Tags: Honor 60 Serisinin Etkileyici Özellikleri Ortaya Çıktı Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ