GTA San Andreas, Vice City ve GTA III Geri Dönüyor: İşte Rockstar'ın Paylaştığı Tüm Ayrıntılar [Video]

GTA San Andreas, Vice City ve GTA III Geri Dönüyor: İşte Rockstar’ın Paylaştığı Tüm Ayrıntılar [Video]

Ekim 15, 2021 0

Dünyanın en büyük reyin markalarından birisi olan Rockstar Games, Grand Theft Auto serisiyle dünya çapında milyonlarca oyunun beğenisini kazanmayı muvaffak olmuştu. Fakat son yarıyıllarda Rockstar Games’e en çok sorulan soru “GTA 6 nerde?” sorusuydu.

Amerika Birleşik Devletleri’li reyin işletmesı her ne kadar GTA 6’nın çıkışı hakkında sessiz kalsa da GTA serisinin oldukça sevilen 3 nostaljik oyununu ‘aktüelleyeceğini’ açıklamıştı. Bu ‘remaster’ pakedi hakkında başka bir bilgi vermeyen Rockstar, nihayet ağzındaki baklayı çıkardı.

İşte Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition’ın ilk fragmanı;

Video her ne kadar oyundan görüntüler içermese de sevdiğimiz GTA oyunlarının tasarımlarını görmek ve oyunun yakında çıkacağını öğrenmek pek çok oyuncuyu heyecanlandırdı. Rockstar’ın resmi sitesinde yapılan açıklamada bu ayın onlar için özel olduğu ve GTA III’şan çıkışının yıldönümü sebebiyle bu ayın şirket için oldukça ehemmiyetli olduğundan bahsedildi.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition’ın bu senenin ilerleyen aylarında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve bilgisayarlara geleceğini duyuran Rockstar, trilojinin 2022 başında iOS ve Android platformlarına da geleceğini müjdeledi.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition’dan neler bekliyoruz?

Rockstar, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın yenilenmiş versiyonlarını kapsamakta olan kutunun, sıradan bir ‘remaster’ yerine, daha kapsamlı yenilikler kapsadığını belirtti.

Grand Theft Auto The Trilogy’nin çağdaş bilgisayarlar ve konsollara uygun hale getireceğini ve hem grafiksel hem de oynanış anlamında geliştirmeler yapacağını açıkladı. Ayrıca bu aktüellenmiş trilojinin çıkışına hazırlık yapmak için önümüzdeki haftalarda 3 oyunun da eski sürümlerinin dijital marketlerden kaldırılacağını açıklayan Rockstar, görünüşe göre hazırladığı ‘remaster’ kolisine oldukça güveniyor.

İşletme aynı zamanda trilojinin çıkışı iftiharına GTA: Online’a bazı özel sürprizler hazırladığını da açıkladı.

Tags: GTA The Trilgoy'nin İlk Fragmanı Yayınlandı Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ