Haziran 2021 Fiyatsız PlayStation Plus Oyunları

Mayıs 26, 2021 0


PS Plus sistemiyle abonelerine her ay farklı fiyatsız oyunlar sunan Sony, geçtiğimiz ay Battlefield V, Stranded Deep ve Wreckfest: Drive Hard Die Last oyunlarını oyuncularla buluşturmuş, karşılığında da hayli olumlu geri dönüşler almıştı.

Haziran ayındaysa Sony, oyuncuları aksiyona doyuracak olan oyunlarla karşımıza çıkıyor. Sony, 1 Haziran itibariyle Star Wars: Squadrons ve Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown oyunlarını PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarıyla; Operation: Tango isimli oyunu ise yalnızca PlayStation 5 kullanıcılarıyla buluşturacak. Gelin oyunların ayrıntılarına bakalım.

Star Wars: Squadrons

Haziran ayında verilecek oyunların başında Star Wars: Squadrons geliyor. Star Wars evrenindeki uzay mekiklerinin kokpitlerine yerleşip pilotluk yapmanıza imkân tanıyan oyun, büyük uzay savaşlarına katılıp eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak. Star Wars: Squadrons, 1 Haziran prestijiyle PS Plus aboneleri için erişime açılacak ve 5 Temmuz’a kadar erişilebilir olacak.

Operation: Tango

Haziran PS Plus oyunlarımızın ikinci sırasında Operation: Tango bulunuyor. Casus yahut hacker olarak oynama seçenekleri sunan Operation: Tango, iş birliği üzerine dayalı bir macera oyunu. Bu bağlamda arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirmenizi sağlayabilir. Oyun yalnızca PlayStation 5 sahiplerine verilecek.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Street Fighter ya da Mortal Kombat serileri kadar dikkat çektiğini söyleyemesek de cinsin değerli oyunlarından olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz SEGA üretimi Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, haziran ayında PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarıyla buluşacak.

Star Wars: Squadrons ve Operation: Tango, 1 Haziran ve 5 Temmuz tarihleri ortasında erişilebilir olacakken Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, 1 Haziran ile 2 Ağustos tarihleri ortasında erişilebilir olacak.

Tags: Hazi̇ran, oyun, oyunlar, PlayStation, Star Wars: Squadrons Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts