Henüz Ekranları Terk Etmeyin: Facebook, Instagram ve WhatsApp Kendine Gelmeye Başladı

Henüz Ekranları Terk Etmeyin: Facebook, Instagram ve WhatsApp Kendine Gelmeye Başladı

Ekim 15, 2021 0

Tarihinin en büyük kesintilerinden birini yaşayan Facebook, yavaş yavaş kendine gelmeye başlamış gibi görünüyor. Facebook ana uygulaması, Instagram ve WhatsApp gibi servisler, bazı kullanıcılarda yine çalışmaya başlamış gidişatta. Ancak hala sistemlerin ‘olağan’ seyrinde çalışmadığını ve geniş bir kullanıcı grubunun ulaşım meseleyi yaşamaya devam ettiğini belirtelim.

Kendi asıllaştırdığımız hakimiyetlerde WhatsApp iletilerinin ‘bazı’ kullanıcılar tarafından yine alınıp sevk edilebildiğini, Instagram ve Facebook akışının da yeni gönderiler ile yenilendiğini gördük. Ancak buradaki bazı ifadesi son derece öneml çünkü çoğu şahıs hala bu servislerden rastgele birine ulaşım sağlayamıyor.

Facebook’un yine ulaşımı yavaş yavaş sunması bekleniyor

İçerik dağıtım ağı, DDoS gözetmesi, internet güvenliği ve alan ismi sunucusu hizmetleri sağlayan dünyaca ünlü bir işletme olan CloudFlare‘ın Kıdemli  Başkan Yardımcısı Dane Knecht, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada Facebook’un hakimiyetli bir biçimde ulaşımı yine kalemtıraşını, bu sebeple de ulaşım meselesinin kademeli olarak giderileceğini ifade etti.

Facebook, Instagram, WhatsApp ve Twitter kesintileri ile alakalı tüm büyümelere alttaki irtibatlara tıklayarak erişebilirsiniz.

Facebook, WhatsApp ve Instagram’a Ulaşılamıyor 1,5 Milyar Facebook Kullanıcısının Şahsi Bilgileri Satışa Çıkarıldı Facebook’un Alan İsmi, Kısa Müddetliğine Satılığa Çıktı Beyaz Saray’dan Yaşanan Dev Kesintiler Hakkında Flaş Açıklama Facebook’ta Krizin Neden Sona Ermediği Emin Oldu: Çalışanlar Büroya Bile Giremiyor Twitter’dan Gelen Cümbüşlü Tepkiler Instagram, WhatsApp ve Facebook’taki Mesele Şimdi de Twitter’a Atladı

Bu arada tüm haberlerden anında haberdar olmak için sizleri;

Webtekno Telegram  Webtekno Discord 

kanallarımıza bekleriz.

Tags: facebook, Instagram ve WhatsApp Kendine Gelmeye Başladı Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts