Honor 50 Pro Plus şarj süratiyle dudak uçuklattı

Mayıs 27, 2021 0

Son devirlerde Huawei ile olan ayrılığı ve Google ekosistemine dönüşüyle gündeme gelen Honor, yeni telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Bunlardan bilhassa şirketin adeta küllerinden doğmasına neden olacak olan Honor 50 serisi, merakla bekleniyor. Üç farklı telefon tanıtılacak olan seride, bilhassa Honor 50 Pro Plus modeli özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Honor 50 Pro Plus 100W süratli şarja sahip olacak

Son olarak Weibo‘da ortaya çıkan bir sızıntı, Honor 50 Pro Plus modelinin 100W süratli şarj destekleyeceğini ortaya çıkardı. Benzeri sınıf amiral gemisi modellerin çoklukla 50-60W üzere suratlar sunduğunu düşünürsek, telefonun önemli bir avantaja sahip olacağını söylemek mümkün. Sızıntıyı yapan kullanıcı, adaptörün fotoğrafını de çekerek, “kutudan çıkacak olan adaptör” notuyla paylaştı. Böylece Çinli akıllı telefon üreticisinin, Apple ve Samsung’un müsaadeden giderek kutudan eser çıkarmayacağı mutlaklaşmış oldu.

Muhtemelen Qualcomm Snapdragon 888 ile gelecek olan Honor 50 Pro Plus, performansıyla da göz dolduracak. Yıllarca bağlı olduğu Huawei’in Kirin işlemcilerini kullanan şirket, uzun bir ortadan sonra birinci kere Qualcomm işlemcili bir modelle karşımıza çıkacak. Şimdi fiyat konusunda bir sızıntı yaşamayan telefonun, amiral gemisi katili unvanı alacak kadar ucuz olması bekleniyor.

Serinin Honor 50 ve 50 Pro isimli başka modelleri ise nispeten daha uygun fiyatlı olması için mütevazi özelliklere sahip olacak. Şirketin orta sınıf bir işlemci olan Snapdragon 778G’yi kullanacağı tez edilen telefonlar, orta sınıfa konumlandırılacak ve tekrar uygun fiyatıyla ön plana çıkacak.

Pekala siz şirketin yeni telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz? Honor 50 serisi üzere telefonlarla başarılı olabilecek mi? Bahisle ilgili görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Tags: Honor, telefon Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts