Horizon Forbidden West Xbox sahiplerini ağlatmaya geliyor!

Mayıs 29, 2021 0

Horizon Zero Down, PlayStation 4’e çıkışını gerçekleştirdiğinde bedeli bilinmeyen oyunlar ortasında yer almıştı. Farklı dünyası ve mekanikleri ile dikkat çeken Horizon Zero Down’dan sonra geliştirici grup Guerrilla Games, artık de karşımıza Horizon Forbidden West ile çıkacak.

PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkacak olan Horizon Forbidden West’ten bugün oynanış görüntüsü geldi. PS5 üzerinde kaydedilen bu oynanış görüntüsü oyunun taş üzere grafiklere sahip olacağını bizlere gösteriyor. Ana karakterimiz Aloy’a yeni dinamik ve araçlar ekleyen Guerrilla Games, bu sefer oyunu suyun altına da taşıyor.

Grafikleri ile yeni kuşak oyun budur dedirten Horizon Forbidden West’in şimdilik çıkış tarihi açıklanmadı. Muhtemelen oyun 2022 yılına ertelenir ya da en düzgün ihtimalle 2021’in son çeyreğinde raflardaki yerini alır.

Grafik gösteri yapan oyunun PlayStation 4′te nasıl çalışacağı büyük merak konusu. Bilhassa Aloy‘un saçı bile grafiğin sonlarını zorluyordu. Bu oyunun PS4’te çalışması çok sıkıntı görünüyor. Muhtemelen grafiklerde önemli bir downgrade olacak. PS4 Pro’da ise oyunun PS5’e yakın grafiklerde fakat 1080P çözünürlüğünde oynanacağını düşünüyoruz.

Horizon Forbidden West’i 19 dakikalık nefes kesen oynanış görüntüsünü aşağıdan 4K olarak izleyebilirsiniz.

Pekala siz Horizon Forbidden West’in grafikleri ve dinamikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun yeni kuşak oyunmuş üzere görünüyor mu? Gelin yorumlarda tartışalım.

Tags: oyun, Oyunu Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts