İşte dördünücü kuşak Honda Jazz fiyatı ve özellikleri!

Mayıs 27, 2021 0

Hibrit performansı ve gelişmiş teknolojisi ile dördünücü kuşak Honda Jazz Türkiye’de! İşte fiyatı ve özellikleri!

Civic Sedan, Civic Hatchback, HR-V, CR-V, Civic Type R üzere güçlü model içeriklerini bünyesinde barındıran Honda, 2019 Tokyo Araba Fuarı’nda tanıttığı dördüncü kuşak Jazz modelini Türkiye’de, 5 Haziran tarihinden itibaren satışa sunuyor. Küçük sınıfın beğenilen modellerinden olan dördünücü kuşak Honda Jazz’nin özellikleri ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız sizi hiç bekletmeden ayrıntılardan bahsetmeye başlayalım.

Dördünücü kuşak Honda Jazz, Türkiye pazarına sadece tek motor seçeneği ile giriş yaparak hibrit güç ünitesiyle satışa sunulacak. Yeni kuşak Honda Jazz‘nin en dikkat çeken özelliklerinden biri de kent içinde düşük yakıt tüketimine sahip olması. Model 109 PS (80kW) sistem gücü ve 253 Nm tork üretimi ile epey üstün bir performans düzeyi sunuyor. Ayrıyeten 102 gr/km (WLTP) karma CO2 emisyon salım kıymeti ve 4,5 lt/100 km (WLTP) yakıt tüketimi bedelleri etraf dostu olmasının yanı sıra ekonomik bir yapı sergiliyor.

Modelin dış dizaynını incelediğimizde ise selefinde ve evvelki kuşaklarda olduğu üzere dar ve yüksek tavanlı yapısı ile öne çıkmaya devam ediyor. İç dizaynını incelediğimizde ise aracın kullanışlılığından bir şey kaybetmediğini görüyoruz. Hatta yeni Jazz‘nin daha kaliteli ve çağdaş bir görünüm yakaladığını söyleyebiliriz.

Yeni kuşak Honda Jazz hakkında en merak edilen mevzulardan biri ise fiyatı. Executive paketle 310.000 TL karşılığında alınabilen aracın Crosstar Executive paketi ise 320.000 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Dilerseniz artık de yeni jenerasyon Honda Jazz‘in göz alıcı tasarımını yansıtan görsellere göz atalım.

Honda, 2019 Tokyo Araba Fuarı’nda tanıttığı dördüncü kuşak Jazz modelini Türkiye’de, 5 Haziran tarihinden itibaren satışa sunuyor.

Dördünücü jenerasyon Honda Jazz, Türkiye pazarına sadece tek motor seçeneği ile giriş yaparak hibrit güç ünitesiyle satışa sunulacak.

Yeni kuşak Honda Jazz‘nin en dikkat çeken özelliklerinden biri de kent içinde düşük yakıt tüketimine sahip olması.

Tags: İle, Model, SatışA, türkiye, yeni Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts