İşte Haftanın En Kıymetli Gelişmeleri

Mayıs 30, 2021 0

Daima değişip gelişen teknoloji dünyasında her hafta yeni gelişmelere şahit oluyor, bu haberleri ayrıntılı bir biçimde sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Geride bıraktığımız haftada da teknoloji dünyasında hayli kıymetli gelişmeler yaşandı.

Biz de bu içeriğimizde hem teknoloji dünyasında geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmelerini hem de haftanın dikkat alımlı içeriklerini sizler için bir ortaya getirdik. Gelin, tüm bu haberlere daha yakından göz atalım.

Geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmeleri

Bernard Arnault, Jeff Bezos’u Geçerek Dünyanın En Güçlü İnsanı Oldu

Christan Dior, Givenchy ve Fendi üzere markaları çatısı altında toplayan Louis Vuitton Moet Hennessy’nin sahibi Bernard Arnault, pandemi sürecinde elde ettiği satış rekorları sayesinde dünyanın en varlıklı insanı oldu. Arnault, Amazon’un sahibi Jeff Bezos’u dünyanın ikinci en varlıklı insanı yaptı.

İlgili habere ulaşmak için buradaki irtibata tıklayabilirsiniz.

Kripto Para Borsası Binance, Türkiye İçin İş İlanı Yayınladı: İşte Aranan Durumlar

Dünyanın en çok kullanılan kripto para borsalarından olan Binance, İstanbul ofisi için iş ilanları yayınladı. Binance’ın ülkemizdeki yeni şubesinde çalışmak üzere 5 farklı durum için çalışan alınacak.

İlgili habere ulaşmak için buradaki ilişkiye tıklayabilirsiniz.

Ünlü Twitch Yayıncısı Jahrein, Sözü Alınmak Üzere Karakola Çağrıldı

Geçtiğimiz günlerde Kemal Kılıçdaroğlu’yla yayın yapan Twitch yayıncısı Jahrein, sözü alınmak üzere karakola çağrıldı. Yakın vakitte Ali Babacan’la da yayın yapmaya hazırlanan Ahmet Sonuç, karakola çağrılma nedenini bilmediğini açıkladı.

İlgili habere ulaşmak için buradaki irtibata tıklayabilirsiniz.

1 Haziran’dan İtibaren Maske Kullanımıyla İlgili ‘Oh Be’ Dedirten Bir Karar Alınması Gündemde

1 yılı aşkın müddettir taktığımız maskeler hakkında bazılarını rahatlatan, bazılarını ise endişelendiren bir karar alınması gündemde. Bilim Konseyi, birçok yasağın kalkacağı 1 Haziran tarihinde maske zorunluluğunun da kaldırılması fikrini kıymetlendirmekte. Lakin mecburilik, yalnızca aşikâr açık alanlarda kalkacak üzere gözüküyor.

İlgili habere ulaşmak için buradaki kontağa tıklayabilirsiniz.

Haydi Buyrun: Sedat Peker’in ‘Meme’ Kripto Parası Piyasaya Sürüldü

YouTube üzerinden paylaştığı görüntü serisiyle evvel IMDb’ye giriş yapan Sedat Peker, geçtiğimiz günlerde de kripto para dalında uzunluk gösterdi. Sedat Peker Token ve Reis Sedat Peker Coin isimlerine sahip iki kripto para, kesimdeki yerini aldı. Kelam konusu altcoinlerin kaynağı ise şimdi bilinmiyor.

İlgili habere ulaşmak için buradaki irtibata tıklayabilirsiniz.

Acun Ilıcalı’nın Satın Almaya Hazırlandığı İngiliz Futbol Grubu Belirli Oldu

Fortuna Sittard ile çalışmayı durduran Acun Ilıcalı’nın satın almaya hazırlandığı yeni futbol ekibi belirli oldu. Argümanlara nazaran Ilıcalı, gelecek yıl EFL Championship’te çaba edecek Hull City ile çalışmaya başlayabilir.

İlgili habere ulaşmak için buradaki irtibata tıklayabilirsiniz.

Tags: kripto para, yayın Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts