Kayışının Teki 150 Dolar Olan Galaxy Watch4 Classic Thom Browne Edition Tanıtıldı

Kayışının Teki 150 Dolar Olan Galaxy Watch4 Classic Thom Browne Edition Tanıtıldı

Ekim 13, 2021 0

Giyilebilir teknolojilerin belki de en galibiyetli versiyonu olan uslu saatler arasında, Android işletim sistemi için geliştirilmiş en galibiyetli modellerden biri Samsung’un Galaxy Watch4 Classis modeli. Wear OS 3 işletim sistemi ile beraber hem ekipman gem yazılım anlamında oldukça rekabetçi bir ürün olan makinenin oldukça geniş bir özellikler listesi var, dahası Play Store’daki tüm uygulamalar ile de geçimli.

Yeniden de bu yazının mevzusu uslu saatin kendisi değil, kordonu. Samsung, daha evvel de beraber çalıştığı Thom Browne ile beraber uslu saatleri için yeni kordonlar planladı. Bu kordonlar hudutlu rakamda üretildi ve haftaya Çarşamba günü satışa çıkacaklar.

Astarı suratından, kordonu kendinden pahalı

Samsung Galaxy Watch4 Classic Thom Browne Edition

Samsung Galaxy Watch4 Classic Thom Browne Edition‘ın çıkış maliyeti 799 dolar olacak. Bu da orijinal uslu saatin maliyetinin iki katından fazla bir maliyet anlamına geliyor. Bu parayı gözden çıkaranların karşılığında alacakları saatler de eş olacak. 

Sadece 42mm Bluetooth modeliyle çıkacak olan Thom Browne Edition uslu saatler, 46mm veya LTE opsiyonlarına sahip olmayacak. Metalleri parlak göstermesi için kullanılan rodyum kaplama ile gelecek olan saatin kolisinin içinde Browne ile aynılaşan renkler olan kırmızı, mavi ve beyaz kullanılmış kordonlar ve şarj aleti yer alacak.

Orjinal model 349 dolardan satışa çıkmıştı. Uslu saatleri bir aksesuar ve prestij unsuru olarak kullanacaksanız Thom Browne Edition size uygun olabilir. Ya da şurada yazdığımız ölçütleri de göz önüne alarak kendinize biri normal biri uslu iki saat alabilirsiniz. 

Tags: Galaxy Watch4 Classic Thom Browne Edition Tanıtıldı Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ