Mad Skills Motocross 3, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Mayıs 25, 2021 0


Taşınabilir oyunların popülerleşmeye başladığı devirde çıkardığı Mad Skills BMX oyunuyla bilinen Turborilla, yeni motorsiklet yarışı oyununu oyuncuların beğenisine sundu. Şirketin geçen hafta yolda olduğunu müjdelediği Mad Skills Motocross 3, iOS ve Android platformları için dün çıkış yaptı.

İsminden de anlaşılacağı üzere Motocross 2’nin devam oyunu olan Motocross 3, birçok grafik ve mekanik güzelleştirmesini beraberinde getirdi. Ayrıyeten oyunun çıkışıyla birlikte yayınlanan 30 saniyelik oynanış görüntüsü, Mad Skills Motocross 3’ün sunduğu birçok şeyi taşınabilir oyunculara gösterdi.

Yeni oyunla oyuncuya daha ayrıntılı denetim imkanı sağlandı:

Mad Skills Motocross 3; grafik, denetim, fizik ve oyun modları açısından birçok yeniliği beraberinde getirdi. Evvelki oyunlarda olmayan müsabaka, çevrimiçi şampiyonluklar ve geliştirilmiş motosiklet denetimleri üzere birçok özellik, çeşidin meraklılarının beklentilerini ziyadesiyle karşıladı. Bir evvelki oyun Mad Skills Motocross 2, 11 milyonu aşkın kişi tarafından indirildi. Yeni oyunun indirme sayısı ise şimdiden yüz binlere ulaştı.

Yandan görünümü ve tek taraflı oyunuşuyla retro oyunları andıran Mad Skills Motocross 3, aslında bundan çok daha fazlasına sahip. Oyunda motosiklet tutkunlarını mest edecek fizikler bulunuyor. Yani iş basitçe ileri gitmekten ibaret değil. Yerden yükselen motosikletinize istediğiniz üzere istikamet verip sürat kazanabiliyor, karizmatik hareketler sergileyebiliyorsunuz. Böylelikle oyun, yapımcıların da söylediği üzere oyuncunun denetimine daha hassas bir deneyim sunuyor. Fiyatsız olup oyun içi satın alınabilir özellikler barından Mad Skills Motocross 3’ü taşınabilir cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki temasları kullanabilirsiniz.

Tags: oyun, Oyunu Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts