Marshall, Airpods 3’şan Yokluğundan Yararlanacak Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Tanıttı

Marshall, Airpods 3’şan Yokluğundan Yararlanacak Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Tanıttı

Eylül 25, 2021 0

Apple’ın uzun zamandır merakla beklenen faalliği nihayet yapıldı ve iPhone 13 ailesinden yeni Apple Watch’a kadar pek çok ürün tanıtıldı. Fakat belki de en çok beklenen ürünlerden birisi olan AirPods 3 tanıtılmadı.

Bu vaziyeti fırsata çevirmek isteyen Marshall ise ilk bakışta Marshall temalı AirPods ve AirPods Pro gibi görünen kulaklıklarını tanıttı. Müzik mevzusunda iddialı ürünleri ile tanınan Marshall’ın kulaklıklarının yüksek performanslı olacağını varsayım etmek pek de efor değil.

Kolisi ten kaplı AirPods:

Marshall tanıttığı iki bütün kablosuz TWS kulaklığından ilki olan Minor III, görünüş olarak AirPods 2’yi anımsıyor. Marshall tarafından yapılan açıklamada Minor III’şan “geliştirilmiş bass, akıcı midler ve pak tizlere” sahip olduğu söyleniyor.

Her bir kulaklık 5 saate kadar kullanım süresi sunuyor ve koliyle beraber bu müddet toplam 25 saate kadar çıkabiliyor. USB Tip-C ile şarj olan kulaklık aynı zamanda kablosuz şarjı da destekliyor. Dokunmatik hakimiyete sahip olan kulaklıkların ayrıca IPX4 suya karşı dayanıklılık sertifikası da bulunuyor.

Daha üst seviye ses isteyenler için:

Minor III’den daha yüksek performansa sahip olduğu söylenen Motif ANC, isminden de belirli olduğu üzere ANC başka bir deyişle faal hengame yasaklama teknolojisine sahip bir kulaklık. Bu kulaklıkta tıpkı Minor III gibi Apple’ın beğenilen kulaklığı AirPods Pro’yLA ortak güzergahlara sahip. Kulaklıkta faal hengame yasaklamaya ek olarak ayarlanabilir ekolayzır da bulunuyor ve bu iki özellikte telefona kurulacak bir uygulama sayesinde hakimiyet edilebiliyor.

Motif ANC’nin her bir kulaklığı 4.5 saate kadar kullanım süresi sunuyor ve bu müddet paketin şarjıyla beraber toplamda 20 saate kadar çıkabiliyor. Tipkı Minor III’teki gibi bu kulaklıkta da USB Tip-C ve kablosuz şarj dayanağı mevcut. Kulaklıkta aynı zamanda IPX 5 suya karşı dayanıklılık sertifikası bulunuyor.

Marshall Minor III şu anda 129 dolar 1088 TL + aidatlar maliyet yaftasıyla satışa sunulmuş gidişatta. Motif ANC ise 199 dolar 1.678 TL + aidatlar maliyetiyle ön siparişe açılmış gidişatta. Ön sipariş veren kullanıcılar 30 Eylül’den itibaren kulaklıklarına sahip olabilecek.

Tags: Marshall, Yeni Tam Kablosuz Kulaklıklarını Tanıttı Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ