MechWarrior 5: Mercenaries, Steam ve Epic Games’e Geldi

Mayıs 27, 2021 0


MechWarrior serisinin uzun yıllardır beklenen oyunu nihayet piyasaya sürüldü. Epic Games ve Microsoft ortasında yaşanan bir buçuk yıllık uyuşmazlığı sonunda nihayet oyuncularıyla buluşan MechWarrior 5: Mercenaries, Steam, Epic Games ve Microsoft Store’da satışa sunuldu.

5 bireye kadar online oynanabilen oyunun birinci DLC’si Heroes of the Inner Sphere de oyunla tıpkı anda satışa girdi. Aksiyon dolu MechWarrior 5: Mercenaries, zırhlı bir makineye dönüşüp önünüze gelen her şeyi silahlar ve lazerle yıkabileceğiniz bir dünya sunuyor.

MechWarrior 5: Mercenaries fiyatı ne kadar?

MechWarrior 5: Mercenaries’i Steam üzerinden oynamak isteyen oyuncular, oyunu 50 TL’ye satın alabilirler. Oyunun Heroes of the Inner Sphere DLC’sine ve Digital Extras özelliğine sahip versiyonu MechWarrior 5: Mercenaries Dropship Edition ise indirimli haliyle 82 lira 35 kuruş. Oyunu Steam üzerinden satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunu Epic Games’den oynamak isteyen oyuncular ise oyunu Steam’den yalnızca 1 TL daha ucuza yani 49 TL’ye satın alabilirler. Xbox kullanıcıları ise oyunun Türkiye fiyatı hala belirlenmediği için oyuna 49,99 dolar ödemek zorunda. MechWarrior 5: Mercenaries’i Epic Games üzerinden satın almak için buraya, Microsoft Store üzerinden satın almak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunu arkadaşlarıyla farklı platformlardan oynamak isteyen oyunculara sevindirici bir haber de üretimciler geldi. Açıklanan bilgilere nazaran MechWarrior 5: Mercenaries, çarpraz platform takviyesi sunuyor ve bu sayede oyuncular, farklı platformlardan arkadaşlarıyla oyunu online bir formda oynayabiliyor.

Tags: Oyuncular, Oyunu, Satın Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts