Microsoft Flight Simulator’ın Yeni Yaması Yayınlandı

Mayıs 29, 2021 0

Microsoft Flight Simulator, çıkışından beri bilhassa uçuş oyunlarınıa meraklı olanlartarafından epeyce seviliyor. Oyunda onlara farklı uçakla dünyanın dört bir yanına uçup birbirinden hoş görüntülerin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Oyunculardan epeyce olumlu geri dönüşler alan bu oyunun en büyük problemlerinden biriyse oyunun indirme boyutunun çok büyük olmasıydı. Microsoft Flight Simulator’ı oynayabilmek için olağanda yaklaşık 170 GB’lık indirme yapmanız gerekiyordu lakin yayınlanan son yama sayesinde bu sorun nihayet tahlile kavuştu.

Oyun artık yarı boyutunda:

Microsoft tarafından yayınlanan son yamada, oyunun 170 GB olan indirme boyutu optimize edilerek 83 GB’a düşürüldü. Neredeyse yarı yarıya azalan bu indirme boyutu sayesinde artık oyuncular oyunu daha süratli indirebilecek. Ayrıyeten verilen bilgilerde oyunun yama öncesinde heyeti boyutunun 150 GB iken yama sonrasında bu boyutun da 127,01 GB‘a indiğini görüyoruz.

Pekala bu devasa boyutlarına karşın Microsoft Flight Simulator indirmeye paha mi? Şayet uçaklara ya da uçmaya ilginiz varsa ya da bu pandemi müddetince sanal olarak da olsa yeni yerler görmek isterseniz Microsoft Flight Simulator’a bir baht verebilirsiniz.

Tags: Boyutu, Microsoft, oyun Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts