ODTÜ Şirket Topluluğu Tarafından Tertip Edilen METUBIZ Marketing School Programı Başladı

ODTÜ Şirket Topluluğu Tarafından Tertip Edilen METUBIZ Marketing School Programı Başladı

Aralık 1, 2021 0

Türkiye’nin en etkin talebe topluluklarından biri olan ve bütün 29 yıldır etkin olan ODTÜ şirket Topluluğu 3 – 4 – 5 Kasım tarihlerinde METUBIZ Marketing School MMS programını online olarak reelleştiriyor.

Pazarlamayı bir mektep kalitesinde sunan MMS; kendini bu alanda geliştirmek isteyen talebelere eğitimler ve olay çalışmalarını kapsayan sertifikalı bir eğitim programı sunuyor. Pazarlama hakkında birikimlerini artırmak isteyen herkes için oldukça yararlı geçecek bu aktiflik, online oluşuyla da oldukça geniş kitlelere hitap ediyor.

Aktiflik 4 ve 5 Kasım’da da devam ediyor:

Alanında uzman eğitmenleri, iş dünyasından profesyonelleri ve pazarlama takımlarındaki uzman direktörleri talebelerle buluşturacak olan aktiflik, ODTÜ Şirket Topluluğu’nun internet sitesinden çevrimiçi olarak 3 gün süresince seanslar halinde devam edecek.

İlk gününü geride vazgeçtiğimiz aktiflikte ikinci ve üçüncü günde de birbirinden yararlı seanslar reelleştirilecek. METUBIZ Marketing School hakkında ayrıntılara göz atmak isterseniz buraya tıklayarak faalliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tags: METUBIZ Marketing School Programı Başladı Categories: Eğitim
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ