OnePlus Nord CE 5G’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Mayıs 29, 2021 0

OnePlus bilhassa her bütçeye uygun telefonları ve kaliteli aygıtları ile akıllı telefon meraklılarının listesinde olan markalardan. Ülkemizde bilhassa son vakitlerde ilgi görmeye başlayan OnePlus’ın bütçe dostu Nord serisi telefonları şu anda epey ilgi görüyor.

Çinli teknoloji devinin son tanıtımında yer verdiği OnePlus Nord CE 5G isimli aygıtın özellikleri ortaya çıktı. Fiyatına nazaran hayli tezli özellikler sunan bu aygıtın ayrıntılarına gelin yakından göz atalım.

İşte OnePlus Nord CE 5G’nin özellikleri:

Açıklanan özelliklere nazaran OnePlus Nord CE 5G, gücünü Snapdragon 750G işlemcisinden alacak. Burada “G” harfinin manası bu işlemcinin “Gaming” yani oyun odaklı bir yapıda olacağı. 6,43 inçlik AMOLED ekrana ve 90Hz ekran yenileme suratına sahip olacak aygıtın ekranı şu anda hali hazırda satışı olan OnePlus Nord aygıtı ile birebir aynı.

Aygıtı art tarafa çevirdiğimizde bizleri dörtlü kamera konseyimi karşılıyor. Bu kameraların sırasıyla 64 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera, 5 MP geniş açı ve 2 MP makro kamerası olması bekleniyor. Ön tarafta ise 16 MP özçekim kamerası ile gelmesi beklenen aygıtın donanımsal özellikleri kestirim edilen fiyata nazaran epeyce makul olacak. Aygıtın 300 dolar (2.567 TL) üzere bir fiyatla çıkış yapması bekleniyor.

Aygıt hakkında bilinenler şimdilik bu kadarla hudutlu lakin OnePlus, bu aygıtın tanıtımının 10 Haziran’da yapılacağı ve satışlarının 16 Haziran’da başlayacağını açıkladı.

[NEWS:110505]Samsung ve LG, iPhone 13’ün 120 Hz Ekranları İçin Üretime Başladı[/NEWS

Aygıt hakkında bilinenler şimdilik bu kadarla hudutlu lakin OnePlus, bu aygıtın tanıtımının 10 Haziran’da yapılacağı ve satışlarının 16 Haziran’da başlayacağını açıkladı. Önümüzdeki günlerde OnePlus Nord CE 5G hakkında daha fazla bilgi geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Tags: Açı, cihaz, Oneplus Nord Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts