OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu geliyor! İşte ayrıntılar

Mayıs 26, 2021 0

Akıllı telefonlarıyla ön plana çıkan OnePlus, son vakitlerde giyilebilir teknoloji eserlerine de kıymet vermeye başladı. Çinli üretici geçtiğimiz aylarda birinci akıllı saati OnePlus Watch’u duyurmuştu. Bunun akabinde şirket, yeni akıllı saatinin özel bir sürümü olacağını da resmen açıkladı. OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu bu ay piyasaya çıkacak.

OnePlus Watch’un güncellenen versiyonu, Cyberpunk 2077 oyununa nazaran uyarlanacak ve kadranı siyah, sarı camgöbeği vurgulara sahip olacak.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 versiyonu bu ay gelecek

Oyun temalı eserleri OnePlus tarafından birinci sefer görmüyoruz. Çünkü Çinli üretici akıllı telefonlarında da birkaç kere bu çeşit özel versiyonlara yer vermişti. Örneğin geçen yıl piyasaya sürülen OnePlus 8T, tekrar Cyberpunk 2077 versiyonuyla dikkatleri üzerine çekti. Artık ise şirket, OnePlus Watch’da da bu stratejiyi uygulayacak ve Cyberpunk 2077 temalı saatiyle karşımıza çıkacak.


OnePlus Watch’un özel sürümü bu ay çıkacak

Tasarım tarafında OnePlus Watch’un özel sürümü, camgöbeği vurgulara ve sarı sayılara sahip olan özel bir kadranla gelecek. Öte yandan şirket, oyunun karakterlerinden ”Silver Hand” içinde yeni bir saat takviyesini getirecek. Ancak bunun aygıtlarla birlikte sunulup sunulmayacağı, yahut şarj fonksiyonu sağlayıp sağlamayacağı şimdi netlik kazanmadı.

Teknik özellik olarak ise rastgele bir değişiklik olmayacağı konusunda argümanlar var. OnePlus’ın Cyberpunk temalı yeni sürümü, tıpkı mevcut modeldeki üzere 1.39 inç AMOLED ekran, 402 mAh pil, SpO2 ve kalp atış suratı üzere özelliklere sahip olacak. Ayrıyeten saat, 5 ATM suya dayanıklılık sertifikasıyla da destekleyecek.

Tags: Cyberpunk 2077, Oneplus Watch, Saat Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts