OnePlus’ın ucuz telefonu OnePlus Nord CE 5G yolda!

Mayıs 29, 2021 0

Üst segmentdeki eser gamına hitap eden OnePlus’ın Nord isimli giriş orta segment telefonu piyasaya sürüleli aylar oldu, aygıt epey yüksek notlar aldı ve düzgün satış sayılarına ulaştı. Nord modelinde âlâ bir muvaffakiyet yakalayan OnePlus, Nord CE (Core Edition) 5G modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Çinli teknoloji devinin CEO’su Pete Lau, TechRadar isimli yabanı teknoloji haber sitesinde yaptığı açıklamada aygıt ile ilgili kimi bilgiler paylaştı.

10 Haziran 2021’de resmi tanıtımı yapılacak olan aygıt Avrupa ve Hindistan’da piyasaya sürülecek lakin yepyeni OnePlus Nord modelinde olduğu üzere bu model de Amerika ve Kanada’ya ulaşmayabilir.

Pete Lau’nun “Orijinal OnePlus Nord’u ustalıkla kırparak daha da uygun fiyata en uygun günlük telefonu oluşturabilmek için çok fazla gayret harcadık” kelamlarından yola çıkarak OnePlus Nord CE modelinin orjinal Nord’dan daha uygun bir fiyata piyasaya sürüleceğini söylemek pek de yanlış olmaz. Bu doğrultuda beklentiler aygıtın 275 dolar civarında bir fiyat etiketi ile piyasaya çıkması istikametinde.

Her ne kadar aygıtın teknik özellikleri hakkında elimizde bilgi olmasa da Nord CE 5G’nin içerisinde Snapdragon 765G’den daha makus bir platform olacak. Ayrıyeten iddialara nazaran ekran Amoled yerine IPS, ana kamera sensörü 48MP yerine daha düşük çözünürlükte olabilir.

Teknolojioku olarak sizlere 10 Haziranda yapılacak olan resmi aktifliğin içeriğini aktarıyor olacağız, takipte kalın..

Tags: cihaz, Model, Nord, Oneplus Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts