OPPO Enco Free2 Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Mayıs 28, 2021 0

OPPO, en yeni tam kablosuz kulaklık modeli olan OPPO Enco Free2‘yi duyurdu. Faal gürültü engelleme (ANC) özelliği sunan Enco Free2, ayrıyeten şarj kutusu ile birlikte toplamda 30 saate varan kullanım müddeti sunarak bataryalı bir aygıt kullandığınızı unutturmayı vadediyor.

Yeni OPPO Reno6 ailesi ile birlikte duyurulan Enco Free2, duyurulmasının üzerinden yaklaşık 1 buçuk yıl geçen özgün Enco Free’nin devam modeli olarak karşımıza çıkıyor. OPPO’nun açıklamalarına nazaran Enco Free2’nin en dikkat çeken özelliği, 42dB’e kadar ANC sunabilmesi.

Bluetooth 5.2 ile düşük gecikmeli güçlü bir kablosuz temas sunan kablosuz kulaklık, oyun modunda sırf 94ms gecikme sunuyor. Ayrıyeten üç mikrofonla çalışan gürültü algoritması; rüzgar sesi tedbire, görüşmeler sırasında dış gürültüyü bastırma üzere imkanlar da sunuyor. Ayrıyeten Enco Free2’nin dokunmatik yüzeyi uyumlu OPPO telefonlarda kamera deklanşörü olarak da kullanılabiliyor. Saçma fakat eğlenceli bir özellik…

Kulaklıklar, ANC kapalı durumdayken 6,5 saat kullanım ömrüne sahipken; şarj kutusu, tek şarj ile kullanım mühletini 30 saate kadar çıkarıyor. OPPO, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan Enco Free2 için 93 dolar fiyat etiketi açıklamış durumda ki bu, kulaklıkların pek de bütçe dostu olmadığı manasına geliyor.

Tags: İle, Oppo Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts