OPPO Reno 6 Pro görülmemiş kamera özellikleri ile gelecek!

Mayıs 27, 2021 0

Çinli teknoloji devi OPPO, çok yakında OPPO Reno 6 serisi telefonları ile karşımıza çıkacak. Orta-üst segmentte yer alacak olan Reno 6 serisi hakkında bugün enteresan bir ayrıntı ortaya çıktı. OPPO Reno 6 Pro ismini taşıyacak olan bu telefon, şimdiye kadar görülmemiş bir flaş sistemi ile gelecek.

OPPO Reno 6 Pro flaş sistemi ile dikkat çekecek

OPPO’nun yeni telefonunda üçlü kamera suramı yer alacak. Bu heyetimin alt tarafında kapanan ve öne hakikat bakan bir flaş yer alacak. Bu sayede ön kamerada flaş özelliğini kullanabileceksiniz.

Bilhassa gece çekimlerinde selfie konusunda bu telefonun rakiplerini dize getirmesi bekleniyor. Hayli pratik bir tahlil sunan OPPO, bu özelliği ile ön plana çıkacak. Lakin bu özelliğin telefonda değil kılıfında yer alacağını belirtelim.

Reno 6 Pro modelinde MediaTek’in Dimensity 1200 yonga setinin yer alması bekleniyor. RAM tarafında 8 GB RAM ile gelecek olan telefonda 50 MP + 16 MP + 13 MP çözünürlüğünde kameranın yer alması bekleniyor. Ön tarafta ise muhtemelen 20 MP çözünürlüğünde kamera sistemi yer alacak.

Telefonun ekranı ise 6.55 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğünde AMOLED panelli olacak. Kutusundan 65W süratli şarj dayanaklı 4.500 mAh kapasiteli batarya ile çıkacak olan telefonun fiyatının uygun olması bekleniyor.

Türkiye pazarına da giriş yapması beklenen Reno 6 serisi hayli ses getirecek üzere görünüyor. Sizce Reno 6 Pro’daki bu flaş sistemi telefonun satışlarını olumlu bir halde tesirler mi? Gelin yorumlarda tartışalım.

Tags: flaş, İle, Oppo, Reno 6 Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts