Oyun telefonu Nubia Red Magic 6R piyasaya sürülüyor

Mayıs 26, 2021 0

Teknoloji şirketi Nubia’nın yeni akıllı telefon modeli Red Magic 6R özellikleri ile geliyor. Şirket, yeni modelin yarın lansmanla birlikte piyasaya sürecek. Birinci olarak Çin pazarında raflardaki yerini alacak olan telefonun tüm özellikleri merak uyandırıyor. Şirket, şimdiden heyecan yaratmak için birkaç özelliği onayladı.

Nubia Red Magic 6R özellikleri neler?

Mart ayında, Nubia’nın oyun kanadı Snapdragon 888 işlemcili Red Magic 6 ve Red Magic 6 Pro’yu piyasaya sürdü. Şirket, 27 Mayıs’ta Çin’de Red Magic 6R isimli yeni bir telefonu da piyasaya süreceklerini duyurdu.

Weibo’da telefon üreticisi tarafından paylaşılan afiş, akıllı telefonun 144Hz tazeleme suratı ekranına sahip olduğunu gösteriyor.

Nubia, ekranın çözünürlüğünü açıklamadı. Lakin akıllı telefonun TENAA listesinde yer almasıyla kimi özellikleri ortaya çıktı. Buna nazaran, telefonun biyometrik kimlik doğrulama için altında bir parmak izi okuyucusu olacak. Birebir vakitte 6.67 “FullHD + OLED ekrana sahip.

Red Magic 6R için şirket, kimi özellikleri daha evvel onaylamıştı. İşletimcisini, Qualcomm 5G takviyeli Snapdragon 888 olarak açıkladı. 8 ve 12 GB LPDDR5 RAM, 128 / 256 GB UFS 3.1 depolamaya sahip güçlü bir oyun telefonu. Ayrıyeten, akıllı telefon 7,8 mm kalınlığında ve 186 gram yükünde olacak.

Tags: telefon Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts