PlayStation Experience aktifliği için müjdeli haber

Haziran 19, 2021 0

Birden fazla oyuncu E3 2021‘de PlayStation haberlerinin olmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. Lakin bir kısım hayran Sony’nin bunu telafi etmek için kendi başına bir aktiflik düzenleyeceğine inanıyor. Şirket tarafından açılan yeni bir ticari marka, yakın vakitte yeni bir PlayStation Experience aktifliğinin düzenleneceği ihtimalini beraberinde getiriyor.

PlayStation Experience aktifliği bu yıl tekrar yapılabilir

PlayStation hayranlarının Shawn Layden‘a (Sony Interactive Entertainment America stüdyosunun başkanıydı) bu kadar bağlı kalmasının büyük bir nedeni, PlayStation Experience‘ın 2014’ten 2017’ye kadar markanın ikinci E3’ü olmasıydı. 2016 açılış konuşmasında The Last of Us 2‘nin ortaya çıkışı ve Uncharted 4 için oyun gösterimleri üzere değerli olaylar yer aldı.

Artık ise Sony’nin yeni atağı PlayStation Experience ismi için bir ticari marka başvurusu yapmasıyla gerçekleşti. Bu da hayranlar için aktifliğin geri dönebileceğine umutlarını yeşertti.

Bu patent birinci olarak Gaming Route tarafından keşfedildi ve gelecekte yeni bir PlayStation tecrübesi olacağını ortaya çıkardı. Sony’nin ticari markayı yine geri getireceğini garanti etmese de Experience ismini daha sonra kullanmak üzere kendisinde tutabilir.

PS5 aktifliği ile tıpkı düzeyde olan bir yaz State of Play aktifliği için oyuncuların hala umutları var. Sony’nin bu büyük aktiflik için Experience ismini kullanması da yerinde olabilir. PlayStation Experience’ın evvelden ne kadar tanınan olduğu göz önüne alındığında, ismi geri getirmek büyük bir kitleyi beraberinde getirebilir.

PS kanadı bu türlü bir aktifliği gerçekleştirirse geliştirme basamağında olan 25 oyun ile Sony, aktifliği doldurma konusunda mutlaka bir sorun yaşamayacak. Tekrar de patent umut verici olsa da Sony bunu resmi olarak onaylamadığı sürece hayranlar beklentileri düşük düzeyde tutmalı.

Tags: Etki̇nli̇ği̇, İçi̇n, PlayStation, sony, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts