PS Plus’ın Haziran 2021 fiyatsız oyunları açıklandı

Mayıs 26, 2021 0


PlayStation konsollarına özel olarak getirilen abonelik sistemi PS Plus‘ın Haziran 2021 oyunları aşikâr oldu. Her ay getirdiği fiyatsız oyunlar ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran hizmet, bu ay kullanıcılara farklı tecrübeler vadediyor.

PS Plus’ın Haziran 2021 fiyatsız oyunları ortasında Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, Star Wars: Squadrons, ve Operation Tango yer alıyor. Tüm oyunlar 1 Haziran itibariyle erişilebilir durumda olacak.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Efsane Sega dövüş oyununun yenilenmiş versiyonu olan Virtua Fighter 5, bu ayın fiyatsız oyunlarından birincisi oldu. Sony, oyunun PS Plus ile fiyatsız verileceğini ve Haziran ayından itibaren PlayStation Now‘daki oyun koleksiyonuna ekleneceğini bildirdi. Oyun tekrar tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne ve geliştirilmiş görsellere sahip.

Operation Tango

Operation Tango, yakın gelecekte geçen ve İş birliğine dayalı bir casus macera oyunu. Özünde irtibat kurmanın ve konuşmanın yer aldığı oyunda bir Hacker yahut Casus yer alıyor. Bu nedenle Tango her iki oyuncunun da bir mikrofona sahip olmasını gerektiriyor. Daha fazla bilgi edinmek için üstteki fragmana göz atabilirsiniz:

Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons ilk olarak Ekim 2020‘de piyasaya sürülen uzay-savaş oyunudur. Tek ve çok oyunculu modu bulunan oyun klasik Star Wars tecrübesini konsollarınıza getiriyor. Birebir vakitte oyunda Return of the Jedi sinemasındaki olaylardan sonrasını gerçekleşenleri anlatan tek oyunculu bir öykü modu da yer alıyor.

Haziran ayı oyunlarının gelmesini beklerken Mayıs ayının oyunlarını listenize ekleyebilirsiniz. Mayıs ayının fiyatsız oyunları ortasında Battlefield V, Stranded Deep ve Wreckfest yer alıyor. Bu oyunları 1 Haziran tarihine kadar kütüphanenize dahil edebilirsiniz.

Oyunlar ne vakit kadar geçerli?

  • Star Wars: Squadrons (5 Temmuz’a kadar mevcut)
  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (2 Ağustos’a kadar geçerli)
  • Operation Tango (5 Temmuz’a kadar geçerli)

Tags: Hazi̇ran, oyun, Oyunları, Tango, Wars Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts