PUBG efsane haritasını yeniliyor

Mayıs 26, 2021 0

Çıktığı birinci günden beri popülerliğini koruyan battle royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) yeni güncellemesini oyunculara duyurdu. Devir dönem getirdiği yeni içeriklerle kullanıcıların sıkılmamasını sağlayan PUBG takımı, iki yeni haritayı son güncellemesinde getiriyor.

PUBG’ye iki yeni harita ve Miramar’ın Remaster versiyonu geliyor

Yeni güncelleme 12.1 yaması ismi altında oyuna dahil edilecek. Bu yama şu anda PC’de test etabında olup içerisinde iki yeni haritayı ve Miramar’ın yenilenmiş versiyonunu içerecek.

Miramar haritasında yeni aydınlatmalar, performans optimizeleri ve bölge değişikleri yapıldı. Daha evvelce Sanhok haritasında yapılan optimizasyon sürecinin daha gelişmiş halini Miramar’da göreceğiz.

Tekrar Miramar haritasında arazi ve bina dokuları elden geçirildi. Gereksiz pürüzlerin kaldırılmasıyla oyuncuların daha özgür hareket etmesi sağlandı. PUBG grubu bu değişikliği görebilmeniz için bir görsel paylaştı. İşte eski Miramar vs yeni Miramar:

Güncelleme ile gelecek iki yeni haritadan birincisi Tiger ismini aldı. Bu harita PUBG’de daha evvel görülmemiş özellikleri içerisinde barındırıyor. Tiger haritasında kadro arkadaşlarını tekrardan canlandırma özelliğinin olacağı belirtiliyor. Fakat bu özelliğin tam ayrıntıları ve ne vakit geleceği konusunda rastgele bir detay verilmedi.


PUBG Tiger haritası

Başka harita ise Kiki isminde oyuna dahil oluyor. Bu harita öbür haritalara göre daha kentsel özellikler barındırıyor. Gizemli yeraltı laboratuvarlarından devasa gökdelenlere, bataklık alanlarından metrolara ve su altı binalarına kadar çok çeşitli pozisyonlar içeriyor.


PUBG Kiki haritası

PUBG takımı bu iki yeni harita üzerindeki geliştirmelerine devam ediyor. Bu yılın sonlarına hakikat yahut 2022‘nin başlarında oyuna dahil olacağı öngörülüyor. Pekala siz bu iki yeni haritayı görsellere dayanarak nasıl buldunuz?

Tags: harita, pubg, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts