Rainbow Six Siege 2.Sezon: Kuzey Yıldızı’nı duyurdu

Mayıs 26, 2021 0

Ubisoft’un geliştirdiği Rainbow Six Siege, oyunculara rekabetçi ve taktiksel çatışma sunması ile epeyce tanınan. Oyun içerisindeki her operatörün kendine has özellikleri bulunması, oyundaki stratejik ve taktiksel derinliği daha düzgün hale getiriyor. Ubisoft, Rainbow Six Siege 6. Yıl, 2. Dönem içeriğini duyurdu. 6. Yıl, 2. Dönemin ismi Kuzey Yıldızı olarak belirlendi.

Rainbow Six Siege yeni operatörüne kavuşuyor

Yeni dönem ile birlikte yeni bir operatör oyuna eklenecek. Yeni operatör günümüz Kanada’sının batısında bulunan Nakoda ulusundan geliyor. Operatörün isminin Thunderbird olduğu belirtildi. Thunderbird, uygunlaştırma yeteneklerine ve sürate odaklanan bir savunma operatörü. Silah olarak SPEAR .308 yahut SPAS-15 av tüfeğini, BEARING 9 yahut Q-929 yan silahı ile birlikte kullanabilir. Kóna ismindeki uygunlaştırma istasyonu kullanan karakter, istasyona yakın olan tüm dost ve düşman operatörleri güzelleştirebilir.

Ayrıyeten düzgünleştirme istasyonunun yakınındaki düşmüş düşman ya da dost operatörler güzelleştirmeden faydalanıp ayağa kalkabilir. Bu da uygunlaştırma istasyonunu kullanırken daha dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Yeni dönem ile birlikte Favela haritasında da kimi iyileştirmeler ve değişiklikler yapıldı. Ubisoft, “Bu değişiklikler görünebilirliği kolaylaştıracak. Oyuncuların Favela‘da oynarken nerede olduklarını ve nereye gittiklerini her vakit bilmelerini sağlayacak” açıklamasında bulundu.

Rainbow Six Siege 6. Yıl, 2. Dönem güncellemesi 25 Mayıs‘ta test sunucularında yayınlanacak.

Tags: İyi̇, operatör, oyun, Sezon, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts