Rapçi Ben Fero, Yayıncılık Yapmaya Başlayacağını Duyurdu: 'İyi Seviyede Oyunculuk İzlemek İsteyenler Gelebilir'

Rapçi Ben Fero, Yayıncılık Yapmaya Başlayacağını Duyurdu: ‘İyi Seviyede Oyunculuk İzlemek İsteyenler Gelebilir’

Aralık 2, 2021 0

Ben Fero ismiyle tanıdığımız ve bir yarıyıl oldukça popüler şarkılarıyla özellikle sosyal medyada büyük alaka gören rapçi Ferhat Yılmaz, bugün reyin beğenir takipçilerini memnun edecek bir açıklama yaptı. Yılmaz, yakında yayıncılık yapmaya başlayacağını duyurdu.

Resmi Instagram hesabından yaptığı bir öykü paylaşımı ile kararını açıklayan Yılmaz, paylaşımında hangi oyunları oynayacağını ve yayınlarında izleyicileri ne gibi içeriklerin bekleyeceğini de söyledi. Yılmaz, ‘iyi seviyede oyunculuk izlemek isteyenleri’ yayınlarını izlemeye davet etti.

GTA V ve NBA 2K ile başlayacak:

Ben Fero

Ferhat Yılmaz, yeni senede başlayacağını söylediği yayın yaşamına GTA V ve NBA 2K oynayarak giriş yapacağını söyledi. İlerleyen süreçle alakalı tasarılarından da bahseden Yılmaz, idman, basketbol maçı gibi muhtelif içeriklerle de yayınlarını genişleteceğini söyledi. 

‘Boş ergen muhabbet değil ileri seviye oyunculuk’ izlemek isteyen herkesi yayınlarını izlemeye beklediğini söyleyen Yılmaz, özellikle GTA V’i tutamamış takipçilerine seslendi. Far Cry, Hitman gibi oyunların da beğendiği oyunlar arasında yer aldığını söyleyen Yılmaz, yayın işini ‘her şeyi yaptığı gibi full fokus‘ yapacağını söyledi. Yılmaz, yayıncılık yapacağı platforma ise henüz karar vermediğini belirtti.

Tags: Rapçi Ben Fero, Yayıncılık Yapmaya Başlayacağını Duyurdu Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ