Realme’nin Yeni Markası ‘DIZO’nun Birinci Eserleri Ortaya Çıktı

Mayıs 31, 2021 0

Çinli teknoloji şirketi Realme, kısa müddet evvel “DIZO” olarak isimlendirdiği yeni bir marka duyurdu. Bu markayla ilgili ortaya çıkan kimi bilgiler, DIZO etiketli eserlerin neler olacağını gözler önüne seriyor. Görünen o ki Realme, yeni markasıyla uygun fiyatlı eserlere odaklanacak.

Realme’nin DIZO markalı yeni eserleri, alınan patentler ve çevrimiçi listelemeler aracılığıyla gün yüzüne çıktı. FCC onayı alan telefonlar, tuşlu ve epey klasik dizaynlara sahip olarak karşımıza çıkacaklar. Bu telefonların, tüketicilerin genel kullanım alışkanlıklarına pek de hitap etmeyaceğini varsayım etmek güç değil.

DIZO Star 300 olarak isimlendirilecek telefon şöyle görünecek

DIZO markalı öbür bir eserler ise kablosuz kulaklık olarak karşımıza çıkacak. Bu eserler, GoPods D ve GoPods olarak isimlendirilecek. Muhtemelen DIZO markalı kablosuz kulaklıklar, Realme Buds Q2 ile Buds Air 2’nin yine markalandırılmış bir versiyonu olacak. Ayrıyeten Realme Watch 2 de DIZO Watch olarak tüketicinin karşısına çıkacak.

Realme’nin yeni alt markasının eserleri, resmi onayları da almalarıyla birlikte yakın bir gelecekte piyasaya sürülebilir üzere görünüyor. Lakin şirketin bu marka ile hangi ülkelere odakladığı şu an için bilinmiyor. Realme’nin önümüzdeki günlerde yapacağı açıklamalar, DIZO’yla ilgili belirsizliklerin ortadan kalkmasını sağlamış olacak.

Tags: Marka, Realme, Ürünler, yeni Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts