Redkey F10 El Tipi Kablosuz Katlanabilir Elektrikli Süpürge

Mayıs 31, 2021 0


Hayatın gitgide hızlanması ve hayat tempomuzun artmasıyla birlikte insanların paklık üzere konut işleri için ayırabilecekleri mühletler de kısalmış durumda. Bu nedenle teknoloji üreticileri artık eserlerin gücünü ve verimliliğini artırırken kullanım kolaylığına da büyük değer veriyorlar. Yeni Redkey F10 el tipi elektrikli süpürge, hem kablosuz yapısı hem de katlanabilir tasarımı ile tam da tüketicilerin talep ettiği kullanım kolaylığını sağlıyor.

Redkey’in otomatik indüksiyon sistemi, toz parçacıklarını yüzde 99,97 üzere yüksek oranda yakalayabiliyor. Bu yüksek paklık gücü, Redkey F10’un kullanımı kolay dizaynıyla birleştiğinde mükemmel bir verimlilik sağlıyor. Katlanabilir tasarım, eğilip bükülmeden konutun çabucak her noktasını süpürebilmeyi mümkün kılarken; ulaşması sıkıntı noktaları dahi kolay bir biçimde temizleyebilmeyi sağlıyor.

Mesken paklığı için pek çok alternatif sistem bulunsa da Redkey F1, rastgele bir kimyasal kullanmayı gerektirmediğinden bilhassa evcil hayvan ve bebek bulunan meskenlerde pratik ve süratli paklık için epey uygun bir seçenek olarak karşımızda duruyor. Dahası, Redkey F1’in emiş gücü, ortamdaki toz ölçüsüne nazaran artırılıp azaltılabildiğinden verimliliği manuel olarak da artırabiliyorsunuz.

Redkey tarafından yapılan açıklamalara nazaran bu özel el tipi kablosuz katlanabilir elektrikli süpürge, muadillerine nazaran yüzde 35 ile 40 ortasında daha yüksek bir temizleme gücü sunuyor. Bir akıllı sensör sistemine sahip olan Redkey F1, süpürülen alandaki toz ölçüsünü algılayabiliyor ve bu sayede emiş gücünü otomatik olarak da artırabiliyor. 5 vitesli bir yapıya sahip olan Redkey F1’in motoru, bu sayede hem günlük kullanım için kâfi olan 23000pa emiş gücü sağlayabiliyor hem de batarya ömründen tasarruf ediyor.

Çabucak her konutun paklık muhtaçlığına cevap verebilecek bir eser olan Redkey F1, son derece yeni bir eser olduğundan şimdi fiyat etiketi açıklanmış değil. Yüksek emiş gücü, kablosuz yapısı ve katlanabilir tasarımı ile kolay ve tesirli bir kullanım sunan Redkey F1 hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak eserin resmi sayfasını (İngilizce) ziyaret edebilirsiniz. Ayrıyeten Redkey’in en yeni eserlerinden haberdar olmak için Facebook ve Twitter sayfalarını da takip edebilirsiniz.

Redkey F10’un kolay kullanımını gösteren görüntü

Tags: Gücü, İçi̇n, Kolay, Kullanım, ürün Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts