Redmi AirDots 3 Pro Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Mayıs 26, 2021 0

Xiaomi’nin uygun fiyatlı eserleriyle bilinen alt markası Redmi, yeni faal gürültü engelleme özelliğine sahip tam kablosuz kulaklığı Redmi AirDots 3 Pro‘yu duyurdu. Sapsız, silikon uçlu kulak içi tasarımı ile dış dünya seslerine karşı yeterli bir yalıtım sunan kulaklık, fiyatına nazaran dikkat çeken özelliklere sahip.

Redmi tarafından yapılan açıklamaya nazaran AirDots 3 Pro’nun etkin gürültü engelleme (ANC) özelliği, 35dB’e kadar gürültü engelleyebiliyor. Üstelik 69ms ultra düşük gecikme özelliği sayesinde oyunlar konusunda da düzgün bir tecrübe sunuyor. Kulaklık, birebir anda iki aygıta bağlanabiliyor ve sıkıntısız geçiş yapabiliyor.

Redmi, AirDots 3 Pro’nun tek şarj ile kullanım müddeti hakkında bilgi paylaşmadı lakin sapsız dizaynın şarj konusunda bir dezavantajını beraberinde getirmesi mümkün. Tekrar de eserin şarj kutusunu yanınızda bulundurduğunuz sürece şarj konusunda rastgele bir sorun yaşamayacağınızı kestirim edebiliriz.

Pekala yeni Redmi AirDots 3 Pro’nun fiyatı ne olacak? Redmi, yeni tam kablosuz kulaklığı için 55 dolar fiyat etiketi açıklamış durumda. Dolayısı ile kelam konusu aygıtın ANC özellikli bir tam kablosuz kulaklık arayanlar için uygun bir tahlil olabileceğini söyleyebiliriz.

Tags: Kulak, Redmi̇ Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts