Redmi AirDots 3 Pro uygun fiyatı ile AirPods Pro’ya kök söktürecek

Mayıs 26, 2021 0

Uygun fiyat siyasetine sürat kesmeden devam eden Çinli Redmi, çok yakında karşımıza Redmi Note 10 serisi ile çıkacak. Redmi’nin yeni telefonu ile birlikte tekrar uygun fiyatlı TWS yani gerçek kablosuz kulaklık segmentinde yer alacak olan Redmi AirDots 3 Pro modelini tanıtacağı bugün açıklandı.

Redmi AirDots 3 Pro özellikleri şimdiden aşikâr oldu!

Redmi AirDots 3 Pro için yayınlanan duyuru afişi ile kulaklığın kimi özellikleri de ortaya çıktı. Redmi’ye nazaran, yeni AirDots, kablosuz kulaklık sanayisindeki en düşük gecikmeye ve en uygun fiyat/performans oranına sahip olacak. Kulaklığın gürültü engelleme özelliği olan ANC‘si, harici gürültüleri 35dB’ye kadar azaltacak.

AirDots 3 Pro ayrıyeten Qi kablosuz şarj ile gelecek. Lakin kabloyla daha süratli şarj etmek isteyenler için alt kısımda bir USB-C de olacak.

Daha evvel de belirtildiği üzere, yeni Redmi AirDots 3 Pro, Redmi’nin Pro seviyesinde amiral gemisi gürültü azaltma özelliğine sahip birinci gürültü önleyici kulaklığı olacak. Kulaklık üç süratli faal gürültü azaltma modunu ve Pro seviyesinde düşük gecikmeyi destekleyecek.

Redmi’nin yeni TWS’si ayrıyeten “Akıllı Gürültü Azaltma” özelliğine sahip olacak. Farklı ortamlara ahenk sağlayacak ve rahat gürültü azaltma takviyesi sunulacak. Ayrıyeten davetlerde da gürültü azaltmayı özelliği desteklenecek. Bu sayede kristal kalitesinde telefon görüşmesi yapabileceksiniz.

Şimdilik fiyatı ve batarya kapasitesi muhakkak olmayan kulaklık, sunduğu özellikler ile Apple’ın AirPods’una rakip olacak üzere görünüyor. Mikrofon konusunda geçmiş yıllardaki yanlışlardan ders çıkaracağını düşündüğümüz Redmi, muhtemelen daha gelişmiş bir görüşme tecrübesi de sunacak.

Tags: Ai̇rdots 3 Pro, Gürültü Azaltma, İle, Olacak, Redmi̇ Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts