Rocket League Efsanesinin Mobil Oyunu 'Rocket League Sideswipes' Yayınlandı [Hemen İndirebilirsiniz]

Rocket League Efsanesinin Mobil Oyunu ‘Rocket League Sideswipes’ Yayınlandı [Hemen İndirebilirsiniz]

Aralık 2, 2021 0

İlk defa 2015 senesinde piyasaya sürülen ve yayınlandığı yarıyıl dünya genelinde büyük popülarite kazanan Rocket League adlı oyunun mobil versiyonu, iOS ve Android için tüm dünyada yayınlandı. “Rocket League Sideswipe” adıyla piyasaya sürülen reyin, 1’e 1 ya da 2’ye 2 modlarıyla mobil reyin tutkunlarının alakasını sürüklemeyi muvaffak olacak gibi görünüyor.

Rocket League Swideswipe, orijinal oyunun mobil aygıtlara uyarlanmış bir kopyası. Başka Bir Deyişle oyunun temel manasında ya da oynanışında hiçbir fark yok. Sadece dokunmatik hakimiyet özelliği ve yeni bir kamera açısına sahip olan reyin, Rocket League hayranlarının uslu telefonlarında da bu oyunu oynayabilmelerine ihtimal tanıyor. 

Rocket League Sideswipe’ta da sezonlar olacak

Rocket League Sideswipe

Rocket League’in mobil versiyonu, oyunun orijinali gibi sezonlara sahip olacak. Oyuncular, bu sezonlara dahil olarak derecelerini tanımlayabilecekler. Ayrıca Rocket Pass mükâfatları da mobil Rocket League oyuncularına sunulacak. Öte yandan; oyuncular, karşılaşmalarda kullanacakları vasıtaları kendilerine sunulacak rakamsız donanım ile dizayn edebilecekler.

Şayet siz de Rocket League tecrübesini mobil aygıtlara indiren Rocket League Sideswipe’ı indirmek isterseniz;

Oyunun Google Play’deki sayfasına buradan, App Store’daki sayfasına buradan 

erişebilirsiniz.

Rocket League Sideswipe için hazırlanan tanıtım videosu

Tags: 'Rocket League Sideswipes' Yayınlandı [İndir] Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ